Apie "Ballon d'Or" svajojantis J. Felixas: "Man nerūpi mano transfero suma"

Brangiausias šios vasaros futbolininkas Joao Felixas nė kiek nesureikšmina transferos sumos ir teigia, kad tai jam nesuteiks papildomo spaudimo Madrido "Atletico" ekipoje.

126 mln. eurų kainavęs 19-metis portugalas į "Atletico" ekipą atvyksta su tikslu pakeisti Antoine'ą Griezmanną, kuris pasuko į "Barceloną".

"Man nerūpi mano transfero vertė ar pinigai. Aš tiesiog noriu žaisti ir atlikti savo darbą. Manau, kad tai yra svarbiausias dalykas", – "Bleacher Report" teigė puolėjas.

"Atvykti į "Atletico" man buvo svajonės išsipildymas, nes tai yra viena geriausių komandų tiek Europoje, tiek ir pasaulyje. Esu be galo laimingas dėl šio žingsnio.

Spaudimas man nėra problema. Tai yra mano darbas ir aš puikiai žinau, kaip su juo susitvarkyti", – pasakojo portugalas.

J. Felixas taip pat pareiškė, kad dėl titulų su "Atletico" ir "Ballon d'Or" apdovanojimo atsisakytų pasaulio čempionų taurės.

"Aš norėčiau per vienerius metus labiau laimėti "Auksinį kamuolį", Čempionų lygą ir "La Liga" nei pasaulio čempionatą", – pridūrė futbolininkas.

Įvertinimas: 3 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 07-26 14:57
10 8
Čia offtopic, bet blemba bleacher report kaip juda. Is pradziu buvo eilinis memu page kuris kurstydavo messi vs cr, barca vs real, mu vs liverpool ir panasiai. Pradejo daryti grafinius darbus gerai, o siandien dienai jau net ir interviu ima is zvaigzdziu. Hard work pays off kaip sako
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 07-26 19:17
1 0
Tau ir neturėtų rūpėti, bet klubams tai svarbi transferu kaina
Cituoti
 Blue blood 07-26 14:44
2 5
Svajone yra gerai tai tarytum tikslas
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 07-26 21:03
0 4
Jeigu tau užtenka kad jis patektų i Atletico kad pradėtum laikyti jį žvaigžde, idk bro
Cituoti