Ant podiumo lipti atsisakęs L. Messi: "Nenorime būti korupcijos dalimi"

Šeštadienį Argentinos rinktinė pasirodymą Pietų Amerikos čempionate baigė pergale prieš Čilę. Kovoje dėl bronzos argentiniečiai varžovus įveikė rezultatu 2:1.

Visgi po rungtynių daugiau buvo kalbama ne apie Argentinos pergalę, bet Lionelio Messi ir Gary Medelio konfliktą, pasibaigusį abiejų žaidėjų išvarymu iš aikštės.

37-ąją minutę futbolininkai kibo vienas kitam į atlapus, nors didesnė iniciatyva buvo parodyta iš G. Medelio. Visgi teisėjas nusprendė nubausti abu žaidėjus.

Po rungtynių į aikštę atsiimti bronzos medalio nebesugrįžęs L. Messi tvirtina, kad taip pasielgė, nes nenori būti korumpuotos konfederacijos dalimi, negerbiančia nei komandų, nei žaidėjų.

"Tai, ką sakiau, tas ir nutiko", – pokalbį pradėjo "Barcelona" žvaigždė. – Nėjau ant podiumo, nes mes esame negerbiami ir neturėtume būti korupcijos dalimi. Mes buvome pasirengę pasiekti daugiau šiame turnyre, tačiau jie mums to padaryti neleido. Čia esanti korupcija ir teisėjai neleido žmonėms pasimėgauti futbolu. Jie paprasčiausiai viską sugadino".

"Mes turime būti atviri ir pasakyti, kad teisėjai atėmę iš mūsų galimybę varžytis finale. Aš net neabejoju, kad Brazilija taps čempionais. Šis turnyras tam ir buvo organizuojamas. Tikiuosi, kad teisėjai ir VAR nepridarys žalos Peru komandai, nes ji turi viską, kad galėtų varžytis su brazilais. Visgi jiems bus labai sudėtinga", – tęsė L. Messi.

Paklaustas apie incidentą su G. Medeliu, L. Messi sakė: "Būtų pakakę geltonos kortelės, tačiau, kaip ir jau minėjau, aš dabar kenčiu dėl to, ką pasakiau paskutinį kartą. Svarbiausia yra tai, kad komanda finišavo pergalingai."

Įvertinimas: 26 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 07-07 10:56
116 30
Čia ziuriu kazkokia jau mada atsirado stumti ant messi tik radus proga, svarbu pelnytai ar nepelnytai, tik pasidžiaugti, kad nesiseka iškovoti to trofėjaus už rinktine. Taip, nežaidė jis už ta rinktine taip kaip zaidzia už barcelona, bet jis vistiek buvo geriausias rinktinės zaidejas ir tai pasako geriausio mačo apdovanojimai. O tiems kas sako jog atmaskes čia, tai palaukit, jusu manymu teisejai tikrai nepjove grybo? Jus matet varzybas, kokiu pendeliu neskyrė? Vakar kortele pelnyta? Jeigu niekas nekalbės apie tai, apie korupcija ir panašias bėdas tai niekada ir niekas nesikeis. O pietu amerikoj šios problemos yra opios, o viskas ateina nuo valstybes pamatu - valdanciuju
Cituoti
Averno 07-07 13:57
12 2
taip buvo laikai kai argentina buvo aukstam lygyje nesakau jog nera taip tiesiog tavo komentaro pabaiga mane siek tiek suglumino kaip pats rasydamas nesupranti paziurek i ta komanda taip ji buvo stipri nors nieko skambaus nepasieke taciau koki zaidejai buvo ten ir koki yra dabar argentinoje anais laikais argentina turejo visose pozicijose puikiu zaideju o dabar tu paziurek i rinktines sudeti puolimo grandis atrodo tikrai galingai o kas po puolejais vyksta? gyneju grandis,vartininkas net ir saugu tiktai keli geri yra o kaip tu gali ka nors laimeti jeigu tavo gynejai yra tokio lygio zinoma cia nekalbu apie visiskai visus bet dauguma yra tikrai prasti
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 07-07 14:50
11 16
Stumk , nestumk, teisėjas darė blogus sprendimus, bet Messi kaip su rinktine taip skandalai , straipsniai labai jau ieško pasiteisinimų.
Cituoti
Kenedis 07-07 13:31
22 27
Ronaldo zaide 4-iuose Eurocup turnyruose ir sugebejo laimet auksa savo saliai. Messi zaide 5-iuose Copa America turnyruose, ir nelaimejo ne vieno. Pasiseke, dar, kad kitais metais vyks turnyras, ir bus rengiamas Argentinoje, tai privalo laimeti. Siaip, nezinau kaip jum, bet man jau atsibodo, kad isgirdus zodi Argentina iskart pirma mintis kuri sauna i galva yra Messi. Laikas Messiui pasitraukti ir sugrazinti vel tuos laikus, kai Argentinos rinktine buvo tikra komanda, kur galedavo issauti bet kas, o ne vieno zmogaus armija. Paziurekit kokia nereali gvardija buvo 2002 laikais. Zanetti, Batistuta, Veron, Simeone, Crespo...
Cituoti
 Blue blood 07-07 11:39
12 28
Tu daugiau pasiekti negali ir uzteks verkslenti. Gutbolo asas,bet elgesys zeminantis visiskai
Cituoti