A.Novikovas: situacija pagerėjo, kai pakeitėme taktiką

2019-06-11 08:42:04

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė iš Serbijos grįžta be taškų. Europos čempionato atrankos rungtynėse lietuviai Belgrade 1:4 (0:3) turėjo pripažinti Serbijos nacionalinės komandos pranašumą.

Rinktinės žaidėjai po rungtynių teigė, kad antrame kėlinyje vaizdas aikštėje pagerėjo, tačiau pirmame kėlinyje buvo padaryta per daug klaidų.

„Pirmą kėlinį bandėme žaisti 5 gynėjais, tačiau mums neišėjo. Per pertrauką pakeitėme taktiką ir pradėjome žaisti kaip su Liuksemburgu. Aikštėje buvo visai kitas vaizdas“, - po rungtynių sakė Arvydas Novikovas.

Saugas pelnė vienintelį Lietuvos rinktinės įvartį, kai 70 minutę realizavo 11 metrų baudinį. Tai buvo jau 7 A. Novikovo įvartis Lietuvos rinktinėje.

„Buvau nusprendęs kur mušiu, tačiau šiek tiek žiūrėjau ir į vartininką. Mačiau, kad jis pasirinko kitą pusę“, - apie įvartį kalbėjo A. Novikovas.

„Du skirtingi kėliniai, pirmame atidavėme jiems iniciatyvą. Serbai aukšto lygio žaidėjai ir gerai tai išnaudojo, turėjo daug progų. Antrame kėlinyje pakeitėme taktitą, sužaidėme neblogai, susikūrėme progų, įmušėme įvartį, gaila, kad tik paskutinę minutę patys dar praleidome“, - sakė saugas Domantas Šimkus.

Įvertinimas: 0 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

 #Ltubestfootballteam 06-11 11:01
11 0
Nu jo visgi ne 6-0 o dar kad ir gola imušė nu čia tai jau pagirtina premijas žaidėjams už tokias pastangas
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 06-11 12:17
8 0
Geriau butume zaide agresyviai ir pralose 0-9 nei toks zaidimas kaip vakar
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 06-11 12:18
4 0
O as visiskai kvailas, nes nusipirkau bilietus i macus su ukrainieciais ir serbais siandien
Cituoti