Anglijos lygos taurė: "Man Utd" įveikė "Man City", tačiau į finalą žengė "miestiečiai"

Šį vakarą Anglijos lygos taurėje paaiškėjo antrasis finalo dalyvis.

"Manchester City" namuose priėmė "Manchester United" komandą, kurią pirmoje dvikovoje įveikė rezultatu 3:1. "Raudonieji velniai" sugebėjo pasiekti minimalią pergalę, tačiau jos neužteko – į finalą žengė "miestiečiai".

35-ąją minutę Nemanja Matičius puikiu smūgiu sugrąžino "Man Utd" viltį pakovoti dėl patekimo į finalą, tačiau antrajame kėlinyje tą viltį pats ir užgesino.

76-ąją minutę serbas prieš save išvydo antrą raudoną kortelę ir "Man Utd" ekipai dešimtyje išlyginti bendrą serijos rezultatą pasidarė ypatingai sunku.

"Man City" finale dėl trofėjaus susikaus su "Aston Villa". Dvikova "Wembley" stadione įvyks kovo 1-ąją dieną.

"Man City" 0 - 1 "Man Utd"
(Pirmas mačas: 3-1, galutinis rezultatas: 3-2)
35' [0 - 1] N. Matič
76' N. Matič ("Man Utd") pašalintas iš aikštės