Anglijoje – triuškinančios "Man Utd" ir "Wolves" pergalės

Sekmadienį 16 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar dvejos 27-ojo turo rungtynės.

Pergalę "Old Trafford" stadione nuskynė "Manchestet United" komanda. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai antroje rungtynių pusėje nepaliko šansų "Watford" ekipai.

"Širšės" grėsmingai pradėjo rungtynes ir turėjo vieną kitą galimybę patikrinti Davidą De Gea, tačiau 42-ąją minutę buvo nubausti po savo paties klaidos.

Pražangą baudos aikštelėje išprovokavęs Bruno Fernandesas stojo realizuoti 11 m. baudinio ir tai padarė tiksliai. Tai buvo pirmasis portugalo įvartis "raudonųjų velnių" ekipoje.

58-ąją minutę pranašumą padidino Anthony Martialis, o pergalę galingu šūviu 75-ąją minutę užtvirtino Masonas Greenwoodas.

"Man Utd" pakilo į 5-ąją poziciją ir išlaiko 3 taškų atsilikimą nuo Londono "Chelsea".

Kitose rungtynėse taip pat pergalę rezultatu 3:0 šventė "Wolves" ekipa. Du Diogo Jotos ir vienas Raulio Jimenezo įvartis apkarpė "kanarėlių" iš Noridžo sparnus.

"Man Utd" 3 - 0 "Watford"
42' [1 - 0] B. Fernandes (11 m. baudinys)
58' [2 - 0] A. Martial
75' [3 - 0] M. Greenwood

"Wolves" 3 - 0 "Norwich"
19' [1 - 0] D. Jota
30' [2 - 0] D. Jota
50' [3 - 0] R. Jimenez