Anglijoje – netikėta "Tottenham" nesėkmė ir sensacinga "Newcastle" pergalė

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos pirmosios šešerios 30-ojo turo rungtynės.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Sautamptone, kur Mauricio Pochettino sugrįžimas buvo pažymėtas nesėkme. Londono "Tottenham" neišlaikė įvarčio pranašumo ir nusileido "Southampton" ekipai rezultatu 1:2.

"Tottenham" ekipai ilgą laiką rungtynės klostėsi pagal norimą scenarijų, tačiau svečiai iš sostinės sutrupėjo susitikimo pabaigoje.

26-ąją minutę Harry Kane'as išvedė "Spurs" į priekį, tačiau 76-ąją minutę Yannas Valery atstatė lygybę. 81-ąją minutę prie Hugo Lloriso baudos aikštelės buvo paskirtas baudos smūgis, kurį nuostabiai išpildė ir pergalę šeimininkams atnešė Jamesas Wardas-Prowse'as.

Ilgą laiką titulo kovoje buvęs "Tottenham" klubas dabar turėtų susirūpinti dėl išlikimo didžiajame ketverte. "Manchester United" nuo "Spurs" atsilieka tik trimis taškais, "Arsenal" – keturiais.

Kitose rungtynėse "Newcastle" surengė tikrą šou mače su Liverpulio "Everton". "Irisai" po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių pranašumą, o dar 11 metrų baudinio nerealizavo ir Mattas Richie.

Visgi "šarkos" surado įkvėpimo antrajame kėlinyje ir išplėšė sensacingą pergalę rezultatu 3:2. Salomonas Rondonas 65-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, o 81 ir 84 minutėmis dublį pasiekė Ayozas Perezas.

Likę mačai baigėsi "Brighton", "Cardiff", "Bournemouth" ir "Leicester" pergalėmis.

"Southampton" 2 - 1 "Tottenham"
26' [0 - 1] H. Kane
76' [1 - 1] Y. Valery
81' [2 - 1] J. Ward-Prowse

"Newcastle" 3 - 2 "Everton"
18' [0 - 1] D. Calvert-Lewin
32' [0 - 2] Richarlison
65' [1 - 2] S. Rondon
81' [2 - 2] A. Perez
84' [3 - 2] A. Perez
30' M. Ritchie ("Newcastle") nerealizavo 11 m. baudinio

"Leicester" 3 - 1 "Fulham"
21' [1 - 0] Y. Tielemans
51' [1 - 1] F. Ayite
78' [2 - 1] J. Vardy
86' [3 - 1] J. Vardy

"Huddersfield" 0 - 2 "Bournemouth"
20' [0 - 1] C. Wilson
66' [0 - 2] R. Fraser

"Crystal Palace" 1 - 2 "Brighton"
19' [0 - 1] G. Murray
50' [1 - 1] L. Milivojevic (11 m. baudinys)
74' [1 - 2] A. Knockaert

"Cardiff" 2 - 0 "West Ham"
4' [1 - 0] J. Hoilett
52' [2 - 0] V. Camarasa