Anglijoje – nelengvos "Liverpool" ir "Man City" ekipų pergalės

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį vakare sužaistos dvejos paskutinės 20-ojo turo rungtynės.

Eilinę pergalę į savo sąskaitą įsirašė akivaizdus šio sezono favoritas "Liverpool" klubas. Jurgeno Kloppo auklėtiniai po gana sunkios kovos palaužė "Wolves" vienuolikę.

Vienintelis ir pergalę nulėmęs įvartis krito 42-ąją minutę, kai po Adamo Lallana perdavimo savo 10-ąjį įvartį šiame "Premier" lygos sezone pasiekė Sadio Mane. 

Antrajame kėlinyje "vilkai" dar rodė dantis, tačiau "Liverpool" išlaikė "sausus" vartus ir džiaugėsi jau net dešimta pergale iš eilės.

"Liverpool" prieš artimiausius konkurentus išlaiko 13 taškų persvarą. "Wolves", turintis 30 taškų, krenta į septintąją poziciją

Kitose rungtynėse į pergalių kelią grįžo "Manchester City" komanda. Anglijos čempionai namuose taip pat po sunkios kovos įveikė "Sheffield United" futbolininkus.

Antrojo kėlinio pradžioje "miestiečius" į priekį išvedė Sergio Aguero, o pergalę jau rungtynių pabaigoje užtvirtino Kevinas De Bruyne.

Trečioje vietoje žygiuojanti "Man City" ekipa nuo "Leicester" išlaiko minimalų atsilikimą, o prieš "Liverpool" lieka tas pats 14 taškų skirtumas.

Rezultatai:

"Liverpool" 1 - 0 "Wolves"
42' [1 - 0] S. Mane

"Man City" 2 - 0 "Sheffield Utd"
53' [1 - 0] S. Aguero
82' [2 - 0] K. De Bruyne

Įvertinimas: 7 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Hash (Liverpool FC) 12-29 22:27
22 2
Pamaciau tavo teksto ilgi ir supratau kad nesivarginsiu skaityt ypac kai viskas prasideda nevarpuliu ir fa bachurais
Cituoti
 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 12-29 20:43
24 8
Uoj verks vaidošius jau matau. Vėl tuoj aiškins, kaip tempia kažkokie FA bachūrai Liverpoolį, nors dar prieš kelias dienas rašė, kad jeigu išlindo pažastis vos vos - tai reiškia nuošalė yra, tokios gi taisyklės visiem vienodos. Prie peties Lallanos dar nežinau kaip įmanoma рrisiрist, bet jaučiu ir čia nustebins vaidošius savo įžvalgom. Na, tikėkimės geriausio - kad šiandien visgi aš būsiu tas, kuris kuria hipotetines situacijas.
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-29 20:42
22 7
Sunku pergalė, bet pergalė yra pergalė, nuostabu mestus baigti tokioje pozicijoje su tokia taškų atsarga. Daug kas dėl VAR nepatenkinti. Pirmas epizodas rankos nebuvo tad viskas aišku. Antras epizodas milimetrinė nuošalė. Man irgi tokios nepatinka, bet čia bent jau nuošalė ne su pažastimi. Diskutuotinos tos milimetrinės nuošalės. Jei nebūtų fiksuota nuošalė, vėlgi Liverpool fanai sakytų, kad nuošalė buvo, nes ji pagal duota vaizdą ir buvo ten keli mm. Be to fb radau tokį komentarą "Stadionuose esančios kameros veikia 50 FPS režimu, t. y. kiekvienas kadras kas 0.02 sekundės. Tarkime, kad žaidėjas bėga 25 km/h greičiu (net neimant domėn, kad gynėjas gali bėgti priešinga kryptimi). 25 km/h = 6.94 m/s. Tai reiškia, kad per 0.02 sekundės (t. y. per laiką tarp kameros kadrų) žaidėjas nubėga... 14 centimetrų. Kiek tokių nuošalių jau teko matyti šį sezoną, kur skirtumas yra net ne 14 cm, o atrodo, kad dar mažiau? Dėl šito nėra įmanoma visiškai tiksliai nustatyti, kada kamuolys paliko koją ir momento, kuomet žaidėjas atsidūrė nuošalėje. Todėl IMO, kai tas skirtumas tarp besiginančio ir puolančio žaidėjo kūno dalių yra toks menkas, pranašumas visuomet turėtų būti duodamas puolančiajai komandai." Jeigu tai teisybė, tai premier lyga turi tobulinti vaizdo siste,ą stadionuose, nes kitaip tas VAR tampa kaip FIFA 20 irasyta ant 2010 metų kompo.
Cituoti
 eskimas87 12-29 22:48
19 5
Net neskaites šitą klouną minusuot !!!!
Cituoti
 Gerard 12-30 03:08
10 2
O aš pagaliau pradėjau su džiaugsmu skaityti Vaidoshiaus isteriją. Kuo toliau, tuo bus įdomiau. Įsivaizduokite: emigrantas Vaidas gyvena kažkur Mančesterio priemiestyje vagonėlyje ir kasdien po 12 valandų paukštyne vištas gaudo (na gal statybose krušasi, neesmė). Grįžus po darbo į vagonėlį, ištapetuotą Guardiolos nuotraukomis, vienintelis laisvalaikio džiaugsmas futbolas, pigus alus ir komentarai. Na dar nusmauko į tapetus žiūrėdamas. Kuo toliau, tuo labiau nebestovi ant Pepo, nes tas nebelaimi. Na tai sperma į smegenis ir vis šizofreniškesni komentarai gimsta. Nepykit ant jo. Ne visiems gyvenime pasiseka. Džiaukitės skaitydami. Kuo piktesnis jo komentaras, tuo arčiau Liverpool titulas.
Cituoti