A.Liubinskas: "LFF plėšimai ir nelogiškos strategijos yra tokio rezultato pasekmė"

L.Ribakas, lrytas.lt 2019-06-11 13:31:55

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė patyrė dar vieną skaudų pažeminimą, kuomet atrankos į 2020 Europos čempionatą rungtynėse 1:4 (0:3, 1:1) nusileido serbams, rašo lrytas.lt

„Ką jūs norite išgirsti... Net nežinau, ką jums pasakyti..., – išgirdęs lrytas.lt klausimą apie Lietuvos futbolo rinktinės pasirodymą prieš Serbiją juokais prapliupo legendinis rinktinės treneris Algimantas Liubinskas. – Kaip čia švelniau pasakius – esame dugne. Gal dar ne subinėje, bet visiškame dugne.“

„Dabar tikrai esame silpni ir žaidžiame žemiau bendro lygio. Tikriausiai, liksime B grupės dugne. Su tokiu žaidimu mes nieko negalime padaryti, aš jau nekalbu apie techninį komandos paruošimą, bet ir fizinis pasirengimas yra silpnas. Mes atsiliekame, dvikovas pralaimime. Ši rinktinė neturi gerų žaidėjų.

Nekaltinu nieko – nei žaidėjų, nei trenerių. Paprasčiausiai mūsų lygis šiai dienai yra žemas. Mes esame labai žemai. Nėra prasmės ieškoti kaltų. Mes esame ne to lygio komanda. Tai yra atspindys visos mūsų futbolo strategijos, kurią kūrė Julius Kvedaras ir jo kompanija. Ką sukūrė, ką padarė – tą ir turime. Tai yra visos mūsų futbolo strategijos krachas.

Visi LFF plėšimai ir nelogiškos strategijos yra tokio rezultato pasekmė.

Sutinku, kad reikia ieškoti ir daryti, bet atsakomybę kažkas turi prisiimti. Buvę LFF prezidentai niekada neatsakė už tai, kad tuštino valstybės pinigus. Negana to, išeidami jie gavo išeitines – 60-80 tūkst. eurų. Tai, ką mes norime kalbėti apie progresą... Nieko nebus“, - sakė A.Liubinskas.

Įvertinimas: 17 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 06-11 19:03
3 4
Koks tikslas ziureti i praeiti, niekas nepasikeis, reikia i ateiti ziureti ir keistis
Cituoti