Aiškėja, kuris mačas O.G.Solskjaerui gali tapti lemtingu

2019-10-08 22:00:09 Premier League Manchester United FC

"Man Utd" komandos vadovybė yra pasiryžusi ištaisyti savo klaidą.

Kaip praneša "The Sun", "Premier" lygoje klupinėjantys "raudonieji velniai" jau spalio mėnesio pabaigoje gali atleisti strategą Ole Gunnarą Solskjaerą.

Po tarpvalstybinių rungtynių pertraukos "Man Utd" laukia mačai prieš "Liverpool", Belgrado "Red Star" ir "Norwich" komandas.

Jei mače prieš Jurgeno Kloppo auklėtinius iš ekipos nesitikima stebuklų, tai spalio 27 dienos susitikimas prieš "kanarėles" gali tapti lemtingu.

Jei bus patirtas pralaimėjimas, O.G.Solskjaeras greičiausiai bus atleistas.

Įvertinimas: 4 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 MU fanas1 10-08 23:47
29 1
Nu ir kas iš to? Be normalios vadybos ir žaidėjų, nieko nebus..
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 10-08 23:15
19 3
Tai jo , atleist trenerį bet palikti medžius kurie nežaidžia Graudu , graudu , jei jau toks įvykis įvyks sėkmės ir naujajam treneriui
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 10-09 09:42
6 0
Anksčiau ar vėliau bus atleistas, jei kažkas kardinaliai neatsitiktų komandai, jog pradėtų staiga skinti pergales. Bet ar čia šuo pakastas? Dabar, tarkim, sužaidžia lygiom su liverpool ir laimi prieš anas dvi - paliktų jį ramybėje trumpam. Čia ne problemų sprendimas, o atidėjimas.
Cituoti
 Mindaugas Mindaugas1 10-09 10:16
3 1
Nereikia prisipirkt pizonu reikia vieno gero gynejo ir vidury kas organizuotu zaidima , kas is to kad pilna zvaigdziu kurie bega kaip nuo grandines nutruke, ypac Sancheso isigijimas tai tragedija lavonu lavonaa nemoka kaire list lukaku briedis, o Solskjeras ka jis vargsas vel kaip Moesas gavo £ 100 svaru apsipirkkmui
Cituoti
 Aš Audrius 10-09 08:36
0 5
Veiksmas kurio tiketasi. Manau jog atleis ji si sezona, nes tiesiog rezultatas reikalauja to. Visgi nemanau jog kazkokia apciuopema nauda bus.
Cituoti