Aiškėja, kodėl "Man Utd" nesutiko įsigyti E. B. Haalando

Dortmundo "Borussia" sekmadienį sudrebino futbolo pasaulį, kuomet paskelbė apie Norvegijos talento Erlingo Brauto Haalando įsigyjimą.

19-metis puolėjas šį sezoną tiesiog žibėjo UEFA Čempionų lygoje, kur per 6 rungtynes "Salzburg" gretose pelnė net 8 įvarčius.

Buvo beveik neabejojama, kad Norvegijos futbolo deimantas sausį paliks Austrijos ekipą, tačiau pagrindiniu kandidatu įsigyti puolėją buvo laikomas "Manchester United" klubas.

"Manchester Evening News" žurnalistas Samuelis Luckhurstas praneša, kad nuo E. B. Haalando įsigijimo Mančesterio ekipą sulaikė žaidėjo agento Mino Raiolos reikalavimai.

Pranešama, kad futbolininko atstovas reikalavo į sutartį įtraukti išpirkos sumą, o taip pat norėjo gauti dalį pinigų, jei klubas ateityje parduos jo klientą.

Tokios sąlygos netenkino "Man Utd" klubo, kuris žvalgysis į kitus galimus variantus. Tarp pretendentų persikelti į Mančesterį yra minimas "Lyon" puolėjas Moussa Dembele.

Įvertinimas: 16 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Deividas Simonis
 Deividas Simonis (Manchester United FC) 12-30 16:04
48 1
Tas Raiola tikras baryga.
Cituoti
 Antanas Petrauskas 12-30 16:19
19 1
Raiola blogas visiems išskyrus savo klientus. Na nebent, kad ikalba keist klubus kas ne visada naudingiausia zaidejui asmeniskai. Bet pinigines salygas visada sukuria puikias klientams, praktiskai kiekvienas uzdirba daugiau nei yra vertas. Zmogus tiesiog naudojas sistema, o kalciausi yra klubai kurie galetu padaryt bendru susitarimu pries toki elgesi ir baigtus tokie dalykai. Ar Raiola kaltas, kad prašo 15 mln i kisene, ar Dortmundas, kad moka tuos 15 mln.?
Cituoti
Tiesto
 Tiesto (Manchester United FC) 12-30 19:09
13 0
Nu iš vienos pusės gaila, kad United nenusipirko gero žaidėjo, bet iš kitos pusės ne paskutinis žaidėjas žemėje ir tas principų parodymas kiaulei Raiolai žiauriai teigiamas dalykas. Keičiasi United į gerąją pusę, yra aiški vizija, renkami motyvuoti žaidėjai, nes jei būtų buvęs Mourinho užsišikęs, tikrai būtų United kosmosinius pinigus sumokėjęs. Aš geriau renkuosi silpnesnį United, bet su vizija ir mintim.
Cituoti
 ManUTD! 12-30 15:35
13 0
Skaiciau kitam tinklapyje,jog raiolai 15 lemu ir tevui 10 lemu sumoketa prie 22 lemu ispirkos
Cituoti
mafas99
mafas99 (Manchester United FC, Lietuva) 12-30 21:03
3 0
Super talentas *** ... Genkui imuse 4 ivarcius ir jau cia talentas,austijoj gal ir geras.i anglijai dar per anksti.
Cituoti