Aiškėja, kada "Barcelona" gali pranešti apie M.de Ligto nusipirkimą

2019-05-14 11:15:33

Susitarimą dėl Matthijso de Ligto įsigijimo kišenėje beveik turinti "Barcelona" ekipa derina paskutinius perėjimo punktus.

Kaip informuoja įvairi užsienio spauda, 19-metis olandas katalonams kainuos 75 mln. eurų.

"Radio Catalunya" skelbia, jog apie sandorį oficialiai gali būti pranešta jau artimiausiomis dienomis, kai Amsterdamo "Ajax" komanda baigs pasirodymą šio sezono šalies pirmenybėse.

Neseniai klubo vadovas Edwinas van der Saras buvo pareiškęs, jog M. de Ligtas sužais paskutines rungtynes, vilkėdamas Čempionų lygoje sensacingus rezultatus rodžiusios ekipos marškinėlius.

Teigiama, jog kovodama dėl olando "Barcelona" nurungė tokius klubus kaip "Man City" ar "Juventus".

Įvertinimas: 7 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


futbolodede 05-14 12:08
30 1
apie kokias de jongo kosmines algas sneki tu mundo deportivo verge? paleido gandus, kad city nesugebejo permust 300k per savaite, tai ir tiki dabar. buvo aiskiai pasakyta, kad uzdirbs tiek kiek jaunieji zaidejai, tai algos intervalas yra nuo 100k-170k euru per savaite.. su de jongu viskas ok, reikia panasiom salygom de light paimti. klausimas lieka del griezmano, praeitais metais iskele parodija su savo filmu ir kaip myli atletica, o siemet jau nieko pries i barsa pereikti ir del to net susimazintu dabartine alga.. nezinau, tie prancuzai atrodo labai slidus ir kaprizingi zaidejai. pavydas kyla zinant kad pas pagrindinius rivalsus jovicius nukeliaus uz 60mln..
Cituoti