A. Wengero šešėlyje liekantis U. Emery: "Vis dar galime pataisyti situaciją"

2019-11-10 10:39:18 Premier League Arsenal FC Unai Emery

Londono "Arsenal" komandai nesėkmingai baigėsi dar vienas vakaras Anglijos "Premier" lygoje.

Trečiadienį sunkias rungtynes UEFA Europos lygoje žaidę "kanonieriai" po trijų dienų stojo į kovą su "Leicester" futbolininkais ir pripažino jų pranašumą – pralaimėjimas rezultatu 0:2.

"Arsenal" per paskutines ketverias rungtynes "Premier" lygoje taip ir nepasiekė pergalės. Londono ekipa prie Unai Emery nerodo jokių atsigavimų ženklų ir jau demonstruoja prastesnius rezultatus nei prie Arsene'o Wengero.

A. Wengeras per savo paskutines 50 rungtynių "Premier" lygoje pasiekė 88 taškus, o U. Emery per savo pirmąsias 50 rungtynių yra iškovojęs 87.

Šeštoje pozicijoje atsidūrę "kanonieriai" neturėtų pergyventi – taip spaudos konferencijoje pasisakė U. Emery.

"Mes dar turime laiko atsitiesti", – pareiškė ispanas. – Žinau, kad paskutiniu metu sulaukiame kritikos, tačiau tai yra normalu, nes nelaimime savo rungtynių. Turime susitaikyti su tuo. Mano žinutė būtų tokia, kad visa "Arsenal" bendruomenė turėtų išlikti rami, nes mes neabejotinai galime patobulinti savo žaidimą".

U. Emery pridūrė, kad komanda ilgą rungtynių laiką laikėsi žaidybinio plano, tačiau sutrupėjo iškart po pirmojo varžovų įvarčių.

"Jų pirmasis įvartis buvo tas kertinis momentas, kai mes praradome šansą kažką išspausti iš šių rungtynių. Iki tol mūsų požiūris buvo tinkamas. Likau patenkintas tuo, kad žaidėme pagal savo planą, kuriam ir buvome pasiruošę", – pridūrė strategas.

Įvertinimas: 1 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Quantooo (Arsenal FC, Swansea City A.F.C.) 11-10 11:36
12 1
Zaidybinis planas - visi 10 ginasi savo aikstes pusej... taip zemai zaidziancios nemaciau nei 1 komandos.... o cia Arsenalas.... lauk ta gryba greiciau....
Cituoti
 Palavynke (Arsenal FC, Olympique de Marseille) 11-10 13:46
6 0
Taip galime pataisyti kaip tave atleis
Cituoti
 Quantooo (Arsenal FC, Swansea City A.F.C.) 11-10 11:35
4 0
Zaidybinis planas - visi 10 ginasi savo aikstes pusej... taip zemai zaidziancios nemaciau nei 1 komandos.... o cia Arsenalas.... lauk ta gryba greiciau....
Cituoti