A. Wengeras: "Hazardas nėra Ronaldo – jis per sezoną neįmuš po 50 įvarčių"

Arsene'as Wengeras mano, kad Edenas Hazardas neturėtų būti laikomas Cristiano Ronaldo įpėdiniu Madrido "Real" klube.

Vasarą į Madrido "Real" klubą atvykęs belgas perėmė įžymųjį 7-ąjį numerį, tačiau net ir naiviausi "baltųjų" sirgaliai nesitikėjo, jog E. Hazardas bus tas žaidėjas, kuris komandai garantuos bent 40 įvarčių per sezoną.

Kaip teigia A. Wengeras, Madrido komandai reikėtų paieškoti į dar vieno puolėjo, o E. Hazardui – leisti atsiskleisti taip, kaip jis moka geriausiai.

"Jis yra atsakymas (į problemas – red.), tačiau tikrai ne žaidėjas, kuris pakeis Ronaldo", – "BeIN Sports" sakė prancūzas. – Jis per sezoną neįmuš po 50 įvarčių , nes tai paprasčiausiai nėra jo futbolas".

"Jiems reikia dar vieno snaiperio, nes Karimui Benzema jau yra 32-eji metai. Jeigu "Real" turėtų jauną žaidėją šalia Karimo, manau, kad tai jiems pagelbėtų", – tvirtino A. Wengeras, lyg ir užmiršęs, jog "baltieji" vasarą į komandą pasikvietė Luka Jovičių.

Kalbėdamas apie E. Hazardo potencialą, strategas pridūrė: "Edenas yra isškirtinis žaidėjas, kuris gali sukurti progas kitiems žaidėjams, ypatingai svarbių rungtynių metu.

Hazardas aikštėje nebijo nieko. Manau, kad "Real" dar tikrai neišvydo tikrojo Hazardo, kurį mes tiek metų matėme Anglijoje. Fiziškai jis dar nėra geriausioje formoje, tačiau tik laiko klausimas, kada "Real" išvys geriausią šio žaidėjo versiją."

Įvertinimas: 3 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Aš Audrius 10-11 13:01
7 4
Chelsea reikejo likt, tada po koki 25 golus bustu ir dar tiek assistu pridalintu. Cia reale reik jam adaptuotis, tada arba mus arba verte labai kris.
Cituoti
 Blue blood 10-11 20:12
1 0
Manau jis kitokiu stiliaus zaidejas ir tikrai top zaidejas
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 10-11 14:10
3 9
Nu ir kazkaip Ronaldo Realo marskineliai nestorindavo
Cituoti