A. Wengeras atskleidė didžiausią savo karjeros nusivylimą

2019-09-10 11:29:12 Lionel Andres Messi Arsene Wenger

Užsitarnautas atostogas vis dar leidžiantis Arsene'as Wengeras atskleidė, dėl ko labiausiai gailisi savo karjeroje.

Per 22-ejus metus Londono "Arsenal" klube A. Wengeras iškovojo saldžią pergalių, bet patyrė ir skaudžių nesėkmių. Visgi labiausiai A. Wengerui skauda dėl fakto, kad į "kanonierių" gretas neatvyko Lionelis Messi.

Strategas atskleidė, kad 2003 metais L. Messi turėjo galimybę prisijungti prie Londono komandos. Vietoj argentiniečio į "Arsenal" galiausiai atvyko Cescas Fabregasas.

"Turi tęsti gyvenimą net ir su didžiuliais nusivylimais", – "BeIN Sports" sakė A. Wengeras.

"Yra tik vienas neįgyvendintas sandoris tavo gyvenime ir tai yra didelė dalis to. Prieš įsigydami Fabregasą mes vedėme derybas su Messi, nes jie aikštėje jau buvo užmezgę partnerystę.

Galite suprasti, kokias fantastiškas jaunimo komandas mes turėjome, kai pažiūri į "Barceloną". Toje pačioje komandoje žaidė ne tik Messi ir Cescas, bet ir Pique.

Pique ir Fabregasas atvyko į Angliją, o Messi liko Ispanijoje. Mes labai domėjomės juo, tačiau tuomet jis paprasčiausiai buvo neliečiamas", – pasakojo A. Wengeras.

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Gerard 09-10 14:51
28 0
O į City tai be šansų. Kalba eina apie 2003 metus, kai City buvo niekas. MU, Arsenal, Liverpool buvo istoriniai vardai, o City prieš 10 metukų pradėjo kilti iš naftos.
Cituoti
Arsène Wenger
Arsène Wenger (Arsenal FC) 09-10 13:27
16 3
Na ir ubagišką analogiją sugalvojai, visiškai nesąmonę parašei. Tuo metu galėjome įsigyti ką norime, nes žaidėjų kainos buvo nieko nelemiančios. Ieškojome talentų. Pasirinkome klaidingai, todėl gaila.
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 09-10 22:53
2 0
Tas tavo city 2003 metais 16 vietoj buvo, tad nieks tuo metu is rimtu futbolininkų neejo i nevykėlių squad
Cituoti
dy_kej
dy_kej (Real Madrid C.F., Chelsea FC) 09-13 13:54
0 1
Taip,City 2003 metais dar nebuvo tas City koks dabar yra,bet reikia moketi ir i perspektyva ziureti.Aisku,sudetinga isivaizduoti Messi City zaidzianti,bet kodel gi ne....Tas pats United variantas visada..Bet Arsenale labai labai sunku butu isivaizduoti Lioneli...
Cituoti
sloinikas 09-10 13:09
5 20
as irgi galiu nueiti i lamborghini salona ir pradet deretis,pavarvinsiu seile ir iseisiu nes automobilis nelieciamas...seno dramblio svajones...
Cituoti