A lygos lyderių susirėmime – eilinė "Sūduvos" pergalė (VIDEO)

A Lygoje čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę šalies pirmenybėse. Šį kartą marijampoliečiai 2:1 (1:1) įveikė artimiausius persekiotojus – Klaipėdos „Atlantą“.

Namuose rungtyniavusi „Sūduva“ į priekį įsiveržė 15-ąją minutę, kai įvartį įmušė Josipas Tadičius.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ nusprendė viską išspręsti ir 69-ąją minutę pasižymėjo Ovidijus Verbickas, o rezultatas tapo 2:0.

Tiesa, svečiai iš Klaipėdos baltos vėliavos kelti nesiruošė. 80-ąją minutę Donatas Kazlauskas dar atgaivino „Atlanto“ viltis. Šansai išplėši tašką pagerėjo kai 86-ąją minutę „Sūduvos“ futbolininkas Samiras Kerla užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Vis dėlto „Atlantas“ nieko pavojingo nebesukūrė, o „Sūduva“ apgynė savo namų aikštę bei įsirašė penktąją pergalę šiame sezone.