A lygoje "Kruoja" ir "Trakai" į savo sąskaitą įsirašė po tris taškus

Antradienį Lietuvoje tęsiasi 16-ojo turo "SMScredit.lt A lygos" rungtynės. Dėl pergalės buvo kovojama Marijampolėje ir Vilniuje.

Pirmasis susitikimas įvyko Marijampolės miesto stadione, kuriame "Sūduva" neatsilaikė prieš Pakruojo "Kruoją". 10-ąją minutę tikslus Nerijaus Mačiulo smūgis lėmė svečių pergalę.

Antrasis mačas buvo žaidžiamos LFF stadione, kuriame "Trakai" priėmė Panevėžio "Ekrano" ekipą. Edgarso Jankausko auklėtiniai pranašumą įrodė rezultatu 2-0

Pirmasis įvartis buvo pelnytas antrajame kėlinyje, kuomet pasižymėjo Darius Miceika, o galutinį tašką 77-ąją minutę nuo 11 metrų žymos padėjo buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Tadas Labukas.

Po pergalės "Kruoja" išlieka antroje vietoje, o "Trakų" futbolininkai šoktelėjo į trečiąją vietą.

Marijampolės "Sūduva" 0 - 1 Pakruojo "Kruoja"

10' [0 - 1] N.Mačiulis

"Trakai" 2 - 0 Panevėžio "Ekranas"

55' [1 - 0] D.Miceika

77' [2 - 0] T.Labukas (11m. baudinys)