A lyga: "Sūduva" nepaliko vilčių klaipėdiečiams

A lygos antro turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę. Čempionai išvykoje 5:0 pranoko Klaipėdos „Atlanto“ komandą.

„Atlanto“ komanda šiose rugtynėse pasirinko gynybinę taktiką ir mėgino kontratakuoti. Tačiau netrukus į šeimininkų komandos vartus ėmė kristi įvarčiai.

19 min. tolimu smūgiu „Sūduvą“ į priekį išvedė legionierius iš Austrijos Sandro Gotalas.

27 min. savo antrą įvartį čempionate pelnė „Sūduvos“ naujokas Paulius Golubickas. 19–metis futbolininkas pirmas suskubo prie baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus.

35 min. savo įvartį pelnė „Sūduvos“ kanadietis Tosaintas Rickettsas. Jis pasižymėjo smūgiu galva po Andro Švrljugos perdavimo.

Baigiantis kėliniui, rezultatą galėjo padidinti S. Gotalas, bet nuo jo išpuolio apsigynė „Atlanto“ vartininkas Lukas Paukštė.

Po pertraukos tęsėsi „Sūduvos“ dominavimas aikštėje. 63 min. po S. Gotalo perdavimo pasižymėjo čempionų komandos legionierius iš Kanados Tosaintas Rickettsas.

Besibaigiant rungtynėms, penktą marijampoliečių įvartį įmušė Andro Švrljuga, pasižymėjęs po individualaus prasiveržimo.