A.Luque sudomino "Newcastle"

2005-08-20 13:33:00
Niekaip nepavykstant į komandą prisivilioti nei čeko M.Barošo, nei anglo M.Oweno, nei prancūzo N.Anelka, "%c00046" nepraranda vilties sustiprinti savo puolimo arsenalą ir nusitaikė į Lietuvos rinktinės skriaudiką, La Korunijos "%c00089" saugą Alberto'ą Luque'ę (%p00907).

Universalusis saugas, galintis žaisti kairiajame krašte, aikštės viduryje arba atakos smaigalyje, domina ne tik "Newcastle". Kiek anksčiau gana aiškiai susidomėjimą buvo išreiškę "Liverpool", Madrido "Atletico" bei Madrido "Real" klubai. Vis tik "Real" greičiausiai pasitrauks iš kovos dėl šio Ispanijos rinktinės žaidėjo, kadangi neseniai pasipildė universaliu puolėju J.Baptista, o artimiausiu metu prie komandos prisijungs ir kitas universalus žaidėjas Robinho.

Pasak "Newcastle" prezidento Freddie Shepherdo, A.Luque jau derasi su Anglijos klubu.

"Mes deramės su La Korunijos "Deportivo" ir su A.Luque, - kalbėjo F.Shepherdas. - Tai viskas ką šiuo metu galiu pasakyti".

Ekipos strategas Graeme'as Sounessas teigė, jog būtų patenkintas, jei ispanas papildytų jo vadovaujamą ekipą.

"Luque yra kairės aikštės pusės žaidėjas, galintis žaisti tiek krašte, tiek puolime, - apie potencialų pirkinį kalbėjo G.Sounessas. - Ispanijoje jis laikomas vienu geriausių žaidėjų, o mūsų strategija yra pasipildyti žaidėjais, kurie gali sustiprinti komandą, pakelti ją į aukštesnį lygį. Į lygį, kada mes bandysime ir laimėsimą kažką."

Komentuodamas šias kalbas naujasis La Korunijos "Deportivo" treneris Joaquinas Caparrosas teigė, jog A.Luque reikėtų parduoti, jei būtų pasiūlyta tinkama kaina.

Kaip šiandien teigia Ispanijos sporto dienraštis "Marca", A.Luque į Angliją gali persikelti jau šiandien, kadangi abi puses derybose skiria vos keli niuansai. Kaip teigia "Marca", "Newcastle" pasiūlė 15 milijonų eurų bei teises į Portugalijos rinktinės saugą Hugo Vianą, kuris vertinamas 4 milijonais eurų.

Nepaisant šių gandų, A.Luque dalyvavo paskutinėje klubo treniruotėje. Vis tik po šios treniruotės susirinkę "Deportivo" aistruoliai aiškiai rodė savo nepasitenkinimą A.Luque derybomis su "Newcastle" ir laidė žaidėją įžeidžiančias replikas.
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.