A. Lallana nejaučia nerimo dėl savo ateities

2019-09-13 11:56:48 Premier League Liverpool FC

Pastaraisiais sezonais traumų neišvengiantis "Liverpool" ekipos atakuojantis saugas Adamas Lallana kitą vasarą taps laisvuoju agentu.

Nors šį sezoną 31-erių anglas "Premier" lygoje sužaidė vos keturias minutes, A. Lallana tikisi, kad pavyks su "Liverpool" klubu susitarti dėl sutarties pratęsimo.

"Nejaučiu nerimo dėl savo ateities. Žinoma, visuomet galvoji šiek tiek į priekį. Man labai patinka Liverpulyje, bet per daug negalvoju apie tai, kas manęs laukia ateityje.

Šiuo metu man svarbiausia yra mano fizinis pasirengimas bei sunkus darbas treniruotėse. Visa kita išsispręs savaime.

Jaučiuosi tikrai laimingas bei tinkamai pasiruošęs. Jei noriu būti "Liverpool" ekipos, kuri yra geriausia komanda Europoje, dalimi, tuomet turiu toliau tobulėti. Pastaraisiais sezonais man tai padaryti buvo pakankamai sunku, nes tiesiog negalėjau to parodyti.

Nebegaliu būti tokiu pačiu žaidėju. Privalau būti geresnis, nei buvau, nes komanda žengė žingsnį į priekį", - bendraudamas su "The Times" kalbėjo A. Lallana.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 09-13 18:27
2 1
Traumos suėdė Lalana ir jis jau nėra tas žaidėjas kas buvo 3-4 sezonai atgal. Komanda turi būti konkurencinga o jis šiai dienai silpnoji grandis tad belieka tikėtis kad pats susivioks ir išvyks
Cituoti