A. Iniesta: Coutinho manęs iš komandos neišmes

Andresas Iniesta mano, kad už 160 mln. eurų į "Barcelona" atvykęs Philippe'as Coutinho jo iš komandos sudėties visiškai neišstums.

Bandydami pakeisti išvykusį Neymarą bei atnaujinti saugų grandį katalonai vasarą už įspūdingus pinigus įsigijo Ousmane Dembele, o dabar didžiulės sumos nepagailėta už buvusį "Liverpool" lyderį.

Kur kas jaunesni naujokai įneš konkurencijos "Barcoje" seniai įsitvirtinusiems veteranams, tačiau komandos kapitonas visgi netiki, jog tai jį privers šildyti atsarginių žaidėjų suolą.

"Esu šio klubo žaidėjas ir visuomet sakiau, jog šiam klubui atstovauti gali tik patys geriausi", - Iniesta pasakojo "Onda Cero".

"Tai daro Coutinho vienu geriausių. Jis yra jaunas bei turi įgimtą talentą, o "Barcelona" yra klubas, kuriame jis gali toliau augti."

"Tokio žaidėjo, kuris gali mane priversti baigti karjerą ar išmesti mane iš čia, nebus niekada. Sulaukus 33-ejų tai nėra problema. Coutinho čia atvyko mus sustiprinti."

"Džiaugiuosi, kad jis yra vienas geriausių futbolininkų savo pozicijoje. Jis turi savybių, kurios mums patinka."

"Jis yra greitas ir techniškas žaidėjas, kuris labai gerai įsilieja į komandą, labai gerai žaidžia abiem kojomis, kuria įvarčius bei juos pelno."

"Čia jis ras labai gerą aplinką tobulėjimui. Pinigai, kuriuos už jį sumokėjome, yra kitas dalykas."

"Rinkos kaina nusprendžia, kiek futbolininkas yra vertas. Nežūrint į visą beprotybę, privalome būti laimingi, kad jis yra mūsų."

Traumą besigydantis Coutinho su katalonų marškinėliais turėtų debiutuoti vasario 4 dieną vyksiančiame mače prieš Barselonos "Espanyol".

Įvertinimas: 8 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.