A. Herrera tiki, kad Neymaras gali laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą

Vasarą Paryžiaus "Saint-Germain" ekipą palikti norėjęs ir fanų nemalonę užsitraukęs Neymaras sekmadienį išplėšė dar vieną pergalę savo komandai - brazilas 87-ąją minutę pelnė vienintelį ir pergalingą įvartį rungtynėse su "Lyon".

Po susitikimo savo naująjį komandos draugą gyrė praėjusią vasarą į PSG iš "Manchester United" atvykęs saugas Anderis Herrera, kurio teigimu, Neymaras artimiausiu metu gali laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą.

"Džiaugiuosi, kad turiu galimybę žaisti kartu su Neymaru. Nesiruošiu kalbėti apie jo istoriją žaidėjų perėjimų lango metu.

Dabar Neymaras yra su mumis. Jis yra fantastiškas žaidėjas, kuris gali laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą, galbūt, šiemet, o, galbūt, po metų ar dviejų.

Esame labai laimingi dėl jo pasirodymų. Tikimės, kad jis taip žais visą sezoną", - bendraudamas su "L'Equipe" kalbėjo A. Herrera.

Įvertinimas: 3 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Saugirdas Liepa 09-23 12:50
8 0
Yalento tai jis pilnas, teliko susitvarkyti su galva ir suaugti, tiketis isvengti traumu ir taip tikrai gali buti rimtas pretendentas i baliona
Cituoti
daydreamS
daydreamS 09-25 07:35
0 0
Jo, reikia pagaliau tapti vyru, o ne rodyti bobiskus kaprizus, tada tikrai bus sansas laimeti auksini kamuoli. Nes Dievas padovanojo jam talenta
Cituoti
Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 09-23 12:27
7 8
Pagal kokį kriterijų galėtų laimėti? pagal tai, kad puse sezono nežaidė ir Ligue 1 buvo žaidėjo rezultatyvesnių per tą laiką už jį? ar dėl to kad Rinktinej brazilijoj beveik nežaidė? ar pagal tai, kad baikotavo sezono pradžia su PSG komanda ir nedalyvavo žaidime? Jis geras žaidėjas, bet kiekvienas žmogus turbūt gauna pinigų kad šitaip nusišnekėt, vienas jų Herreira.
Cituoti