A. Griezmanno efektas? "Atletico" puolime taip prastai nežaidė nuo 2005 metų

Per paskutines penkerias Ispanijos "La Liga" pirmenybių rungtynes vos vieną pergalę pasiekusi Madrido "Atletico" komanda susidūrė su bene didžiausia šio sezono krize.

Sekmadienį Diego Simeone auklėtiniai nesugebėjo įveikti "Real Valladolid" vienuolikės, su kuria išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis. Po šio turo "Atletico" nukrito į trečiąją poziciją.

Nepaisant to, kad "Atletico" "sausus" vartus išsaugojo paskutinėse keturiose "La Liga" dvikovose, didžiausia problema yra puolimas – per pastarąsias penkerias lygos rungtynes pasižymėta vos vienoje dvikovoje.

Iš viso po aštuonių turų "Atletico" komanda yra įmušusi tik septynis įvarčius – tai prasčiausias rezultatas nuo 2005-06 metų sezone, kuriame "rojiblancos" futbolininkai finišavo 10-oje pozicijoje.

"Atletico" šią vasarą už rekordinę sumą įsigijo portugalą Joao Felixą, tačiau prarado pagrindinį puolimo lyderį – Antoine'ą Griezmanną.

Įvertinimas: 4 1

Norėdami komentuoti prisijunkite.


GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 10-07 13:59
32 2
Jei ką, tai tas pats Simeone Atleticą ir pakėlė iš kapų.
Cituoti
 #Ltubestfootballteam 10-07 17:42
0 0
Ir vistiek 3 la lygoj sėdi...
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-07 15:20
5 25
Faktas, bet ateina laikas, kai komandai norint žengti žingsnį pirmyn reikia samdyti top trenerį. Toks laikas Atletico jau išaušo keli sezonai atgal, bet sentimentų dėka Simeone vis dar laikomas, bet komanda yra įstrigus purve, visiškai jokių naujovių žaidime, tas pats La Ligai gėdą darantis antifutbolas. Atletico dabar patraukli komanda, turi savo stadioną, turi neblogai šaibų, laikas ir top treneriui su savo vizija vystyti toliau šį projektą. Nesinorėtų, kad nugarmėtų į pražūtį šis perspektyvus projektas ir La Liga prarastų savo be konkurencijos stipriausios lygos vardą, o tai ValMierdos, Zidano ir Simeones impotentai tą darbą sėkmingai dirba
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-07 12:49
6 37
Simeones impotento efektas, o ne Griezmanno Beviltiškai puolime atrodo ši La Ligos gėda, visiškas nulis kūrybos, nuvarys tuoj į kapus Atleticą
Cituoti