A. Griezmannas: "Žinojau, kad "Barcoje" nebus lengva"

2019-11-16 15:18:07 Antoine Griezmann FC Barcelona

Su Prancūzijos žiniasklaida bendravęs Antoine'as Griezmannas pripažino, kad "Barcelona" komandoje kol kas nedemonstruoja geriausio žaidimo.

Už 120 mln. eurų į Katalonijos komandą atvykęs A. Griezmannas šį sezoną jau įmušė keturis įvarčius, tačiau paskutinėse penkeriose rungtynėse buvo "tuščias".

Kaip atskleidė pats A. Griezmannas, jis nuo pradžių nesitikėjo lengvo gyvenimo "Barcelona" komandoje, nors ir pripažino, kad jį galėtų palengvinti Ernesto Valverde taktiniai sprendimai.

"Žinojau, kad bus sunku", – sakė Prancūzijos rinktinės puolėjas.

"Manau, kad žaisti vidurio puolėjo pozicijoje būtų geriau ir galėčiau greičiau atsiskleisti", – tęsė žaidėjas, kuris katalonų gretose turi prisitaikyti prie žaidimo kairiajame krašte.

"Ilgą savo karjeros dalį žaidžiau šioje pozicijoje, todėl dabar belieka pereiti adaptacijos procesą. Kiekvieną dieną mokausi naujų dalykų", – pridūrė prancūzas.

Įvertinimas: 5 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 11-16 18:55
20 10
Būkim biedni, bet teisingi - Griezmanas atrodo katastrofiškai chujovai. Yra visokių versijų, kad Barcoje jis nemėgstamas dėl savo metus laiko trukusių melodramų su savo perėjimu į Barcą, kad Barcos lyderiai su juo nekalba, bet realiausias tokio apgailėtino žaidimo kaltininkas savaime suprantama yra ValMierdos dau.nas, kuris absoliučiai neturi jokio supratimo kaip jį išnaudoti. Net buvo įdėta keletas karščio žemėlapių palyginimu kad ir su Messi, kai Messi juda po visą aikštelę ir neužsisėdi vienoje vietoje, Griezmanas realiai didžiają laiko dalį praleidžia vos ne 2x2 zonoje neturėdamas supratimo nei kur bėgti, nei kur įkirsti, žodžiu totaliai iškritęs iš dainos kas akivaizdžiai atsispindi aikštelėje, laksto kaip $terlingas iki Guardiolos atėjimo, t.y. kaip begalvė višta Aišku nepadeda ir tai, kad nemažai laiko praleido totalaus futbolo impotento Simeones komandoje ir praktiškai nebemoka žaisti puolime atakuojantį futbolą žaidžiančioj komandoj, nors prie ValMierdos dau.no sunku Barca pavadinti "atakuojančia" komanda ValMierdos pridurko darbą galima pavadinti "kaip pasaulinio lygio žvaigždžių komandą nustekenti iki vidutiniokų". Geriausias pastarųjų trejų metų treneris be jokios konkurencijos
Cituoti
 MU fanas1 11-17 00:37
1 4
Yra koks atsakingas zmogus uz komentarus? Kaip tik tema apie Barca, is karto kazkokie XXXX'ai su savim kalbasi..
Cituoti