A. Griezmannas: "Vargu, ar dar kada nors išvysime tokį žaidėją, kaip Leo Messi"

Antoine'as Griezmannas mano, kad tokie žaidėjai kaip Lionelis Messi pasirodo tik kartą per keturis dešimtmečius.

Vasarą komandos draugais tapę argentinietis su prancūzu pradeda rasti ryšį aikštėje. A. Griezmannas teigia, kad rungtyniaudamas su L. Messi stengiasi mėgautis kiekviena akimirka.

"Kalbame apie žaidėją, kokio daugiau nepamatysime niekada, arba kas maždaug 40 metų", – UEFA svetainei sakė A. Griezmannas.

"Turime pasinaudoti tuo, nepriklausomai nuo to, ar esame komandos draugai, žiūrovai tribūnose ar jo treneriai.

Tai, ką jis daro su kamuoliu yra neįtikėtina. Didžiulė privilegija žaisti kartu su juo ir stebėti jo žaidimą", – pridūrė prancūzas.

Įvertinimas: 14 10

Norėdami komentuoti prisijunkite.


BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-26 17:34
24 10
Mėgėjų futbolo žaidėjus.. o tu nemanai kad po 40 metų taip gali sakyti ir apie šiuos laikus? Tipo orakulas esi, gal čigonas? buri iš kortu, kad žinai kas bus ateity? Tu vpš išskridęs esi jei pas Mbappe tik greitį matai, ir beje jam tik ką tik 21 suėjo.
Cituoti
deivis138
deivis138 (Manchester United FC, Brazilija) 12-26 14:28
29 17
Mbappe TIK 21 metai ir jau jūs jį nurašote prieš Messi... pamatysim dar tikrai kas iš jo išaugs ir koks futbolo monstras bus
Cituoti
4tech
 4tech (Real Madrid C.F., Leeds United FC) 12-26 16:09
10 6
Niekada nesakyk niekada. Nepakeičiamų nėra.
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 12-26 13:05
25 22
Na tokio visiškai kaip Messi ar Ronaldo tikrai nepamatysim, bet galim galbūt panašius žaidėjus lyginti yra ir jaunų talentingų tik jiems dar reikia įrodyti savo vertę ir talentą
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-26 13:09
22 21
Manau taip žmonės kalbėjo ir apie Pele, Maradoną ar net Ronaldinho. Griezmannas ir kiti matyt turi stebuklingų galių ir mato ateitį O nereik ir laukt, jau dabar Mbappe yra nerealus žaidėjas, kiek kitoks nei messis, bet ne mažiau geras. 19 metų tapo pasaulio čempionas būdamas kertiniu žaidėju. Jam tik reik išlyst iš tos Ligue 1, nesvarbu į kokią vieną iš top 4 lygų, nes dabar niekam neįdomu, kaip ten jis dargio Dijon ir Stade brest.
Cituoti