A. Conte po pergalės Milano derbyje: "Tai buvo ypatingas vakaras"

Milano "Inter" sekmadienį triumfavo fantastiškame miesto derbyje, kuriame 4:2 įveikė "AC Milan" futbolininkus, nors po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių deficitą.

Vis tik antrajame kėlinyje Antonio Conte auklėtiniai pelnė keturis įvarčius be atsako ir panaikino "Juventus" turėtą trijų taškų pranašumą turnyrinėje lentelėje.

Po pergalės "Inter" strategas džiaugėsi savo auklėtinių charakteriu bei kalbėjo apie komandos ambicijas.

"Tai buvo ypatingas vakaras. Po pirmojo kėlinio mūsų situacija buvo be galo sudėtinga. Galbūt, net pati sunkiausia per visą šį sezoną. Galėjome būti tiesiog sutriuškinti.

Vis tik sugebėjome atrasti balansą žaidime bei tikėjome savo jėgomis. Jaučiu didžiulę pagarbą savo žaidėjams.

Nežiūrint į rezultatą, noriu pasidžiaugti savo auklėtinių kovingumu ir noru perlaužti rungtynes sudėtingoje situacijoje. Šie vyrukai yra pasiruošę pasiekti šį tą ypatingo.

Vis dar anksti kalbėti apie konkrečius tikslus, tačiau dabar galime pradėti svajoti", - po pergalės kalbėjo A. Conte.