8 turas: Dar viena "Marseille" nesėkmė © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaisti devyneri Prancūzijos "Ligue 1" čempionato 8-ojo turo susitikimai. Paskutiniosios turo rungtynės tarp "Lyon" ir "Lens" vienuolikių vyks ketvirtadienį vakare.

Dar vieną nesėkmę šiame sezone patyrė garsusis "Marseille" klubas, išvykoje pralaimėjęs "Toulouse" vienuolikei 1-0. Švečių klubui nepadėjo net tai, jog nuo 21-osios minutės "Toulouse" buvo priversta žaisti dešimtyje, kadangi iš aikštės už šiurkštų žaidimą buvo pašalintas šios ekipos žaidėjas Dominique Arribage. Verta paminėti, jog prieš tai "Marseille" buvo beišlipąs iš krizės iškovodamas dvi pergalęs iš eilės.

Pergalę po nesėkmingos sezono pradžios iškovojo ir šią savaitę trenerį pakeitęs "Monaco" klubas. Kunigaikštystės ekipa po įtemptos kovos 1-2 palaužė naujoką "Troyes". Verta paminėti, jog "Monaco" pergalę išplėšė rungtyniaudamas be dviejų iš aikštės pašalintų futbolininkų - Erico Cubilier ir Gerardo. Po šios pergalės Monako ekipa iš 14-osios turnyrinės lentelės vietos pakilo į 12-ąją.

Dar vieną puikią pergalę pirmenybėse iškovojo ir bent laikinai atsilikimą nuo pirmaujančio "Lyon" iki minimumo sumažino sostinės "P.S.G" ekipa, dviejų Pedro Pauletos įvarčių dėka 2-1 palaužusi pastaruoju metu gan sėkmingai rungtyniavusio "Lille" klubo pasipriešinimą. Tuo tarpu pats Pauleta su 6 įvarčiais dabar pirmauja rezultatyviausių "Ligue 1" žaidėjų saraše.

Galimybe bent laikinai priartėti prie lyderio nepasinaudojo atitinkamai antroje ir trečioje vietoje buvę "Le Mans" ir "Saint-Etienne" klubai, patyrę kiek netikėtus pralaimėjimus. Pirmieji išvykoje 1-0 nusileido "Nice" vienuolikei, o antrieji namuose 0-2 turėjo pripažinti kito naujoko "Nancy" paranašumą.

Dar vieną pergalę iškovojo pastaruoju metu pakiliai rungtyniaujanti "Auxerre". Šį karta Osero ekipa išvykoje 1-2 palaužė "Metz" klubą. "Auxerre" į priekį išsiveržė 35-ąją minutę, kai Jeanas-Pascalis Mignot pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Rungtynėms besibaigiant 89-ąją minutę Pegguy Luyindula rezultata padvigubino ir nors dar po minutės "Metz" sugebėjo sušvelninti skirtumą vis tik jiems nebeužteko laiko dar kanors nuveikti ir išgelbėti rungtynes.

Turnyrinė lentelė

Visi 8-ojo turo rezultatai:

"%c00092" 1 - 0 "%c00071"
11' [1 - 0] Bryan Bergougnoux

21' Dominique Arribage ("Toulouse") pašalintas iš aikštės

"%c00096" 1 - 2 "%c00025"
25' [0 - 1] Jean-Pascal Mignot
89' [0 - 2] Pegguy Luyindula
90' [1 - 2] Momar N'Diaye

"%c00090" 1 - 0 "%c00098"
21' [1 - 0] Mamadou Bagayoko

"%c00026" 0 - 0 "%c00034"

"%c00146" 0 - 2 "%c00254"
33' [0 - 1] Cedric Lecluse
67' [0 - 2] Adrian Sarkissian

"%c00065" 1 - 0 "%c00066"
52' [1 - 0] Moumouni Dagano

"%c00067" 2 - 2 "%c00064"
4' [0 - 1] Vladimir Šmicer
28' [1 - 1] Kim Kallstrom
51' [1 - 2] Marouane Chamakh
60' [2 - 2] Olivier Monterrubio

"%c00255" 1 - 2 "%c00036"
33' [1 - 0] Sebastien Grax
56' [1 - 1] Emmanuel Adebayor
78' [1 - 2] Gael Givet

56' Eric Cubilier ("Monaco") pašalintas iš aikštės
68' Gerard ("Monaco" pašalintas iš aikštės

"%c00023" 2 - 1 "%c00094"
5' [0 - 1] Nicolas Fauvergue
14' [1 - 1] Pedro Pauleta
55' [2 - 1] Pedro Pauleta