6 turas: "Stuttgart" pralaimėjo prieš "Hamburger" © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaisti likę penki Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių 6-ojo turo susitikimai. Kitos šio turo dvikovos vyko antradienį.

Dar vieną, jau galima sakyti eilinę nesėkmę patyrė dar praėjusį sezoną UEFA Čempionų Lygoje žaidęs "Stuttgart" klubas, kuris šį kartą namuose 1-2 turėjo pripažinti kolkas užtikrintai rungtyniaujančio "Hamburger" pranašumą. Pirmieji į priekį šiose rungtynėse po 32-ąją minutę pelnyto Rafaelio Van der Vaarto įvarčio išsiveržė "Hamburger" futbolininkai.

53-ąją minutę Mario Gomezas sugebėjo išlyginti rezultatą ir jau atrodė, jog rungtynės taip ir baigsis, tačiau iki mačo pabaigos likus vos dviems minutėms "Hamburger" pelnė savo antrąjį įvartį ir išplėšė pergalę. Verta paminėti, jog po šios nesėkmės "Stuttgart" saskaitoje po 6 turų yra vos 6 taškai.

Jau antrą pergalę iš eilės iškovojo trenerį Klausą Augenthalerį atleidęs Leverkuzeno "Bayer" klubas. Šį kartą laikinai sporto direktoriaus Rudi Vollerio vadovaujami "Bayer" futbolininkai 2-1 savo aikštėje palaužė turnyro vidutinioką "Koln" klubą ir su 10 taškų savo saskaitoje pakilo į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Netikėtą pralaimėjimą savo aikštėje patyrė "Kaiserslautern" ekipa, 0-2 nusileidusi absoliučiam turnyro autsaideriui "Mainz". Verta paminėti, jog nuo 44-osios minutės "Kaiserslautern" buvo priversti rungtyniauti dešimtyje, kadangi iš aikštės buvo pašalintas šios ekipos žaidėjas Ciriaco Sforza.

Ir toliau sėkmingai rungtyniauja Berlyno "Hertha" ekipa. Šį kartą Vokietijos sostinės klubas po įtemptos kovos bei paskutinę minutę pelnyto pergalingo įvarčio 3-2 palaužė turnyro autsaiderį "Duisburg" ir dabar su 11 taškų užima 4-ąją vietą čempionate, nuo pirmaujančio "Bayern" atsilikdamas 7 taškais.

Visi trečiadienio rungtynių rezultatai:

"%c00105" 3 - 2 "%c00258"
6' [1 - 0] Marko Pantelič
32' [1 - 1] Ivica Grlič
53' [1 - 2] Marino Biliškov
60' [2 - 2] Marcelinho
90' [3 - 2] Nando Rafael

"%c00014" 0 - 2 "%c00209"
38' [0 - 1] Michael Thurk
90' [0 - 2] Benjamin Auer

44' Ciriaco Sforza ("Kaiserslautern") pašalintas iš aikštės

"%c00008" 2 - 1 "%c00256"
24' [1 - 0] Andrey Voronin
67' [2 - 0] Simon Rolfes
77' [2 - 1] Patrick Helmes

89' Bernd Schneider ("Bayer") pašalintas iš aikštės

"%c00208" 1 - 1 "%c00015"
21' [1 - 0] Stefan Kiessling
65' [1 - 1] Soren Larsen

88' Zlatan Bajramovič ("Schalke") pašalintas iš aikštės

"%c00027" 1 - 2 "%c00024"
32' [0 - 1] Rafael van der Vaart
53' [1 - 1] Mario Gomez
88' [1 - 2] David Jarolim