4 turas: "Serie A" favoritai iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Trečiadienį Italijos čempionate įvyko dešimt 4-ojo turo rungtynių, kuriose didelių staigmenų nebuvo užfiksuota - šeimininkai ir svečiai pasidalino po keturias pergales, du mačai baigėsi lygiosiomis.

Savo šimtaprocentinį rekordą pratęsė čempionaų Turino "Juventus", svarbiose rungtynėse svečiuose įveikęs "Udinese" klubą. Minimalią pergalę čempionų titulą ginančiam klubui atnešė pirmajame kėlinyje po A.Del Piero perdavimo puikiu smūgiu prancūzo P.Vieira pelnytas įvartis.

Antras rungtynes iš eilės laimėjo Milano "Inter", sėkmingai išvykoje sužaidęs su "Chievo" klubu. Įvartį juodai-mėlyniesiems smūgiu galva pelnė po trijų rungtynių diskvalifikacijos į komandos sudėtį grįžęs gynėjas W.Samuelis.

"Milan" sugebėjo atsitiesti po nesėkmingo sezono starto ir dviejų įvarčių skirtumo dėka namuose įveikė Romos "Lazio" klubą bei susilygino su juo taškais. Įvarčius rungtynių pradžioje per trijų minučių laikotarpį įmušė ukrainietis Andrejus Ševčenka bei brazilas Kaka.

Italijos sostinėje vykusiose rungtynėse vietos "Roma" sutriuškino "Parma" klubą rezultatu 4-1. Sostinės klubas po biški pradeda demonstruoti kokybišką žaidimą, kurio komandos sirgaliai pasigedo sezono pradžioje. Tai buvo pirmoji "Roma" komandos pergalė lygoje namų aikštėje per pastaruosius septynis mėnesius.

Tuo tarpu kitose rungtynėse "Fiorentina" sugebėjo įveikti "Lecce", nors pastaroji ir pirmavo po 45 minutę sėkmingai A.Pinardi realizuoto 11 metrų baudinio. Tačiau antrajame kėlinyje žaidimas apsivertė aukštyn kojomis, ir įmušęs tris įvarčius Florensijos klubas šventė pergalę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo pagrindinis ekipos smogiamasis trejetas - S.Fiore, V.Bojinovas ir L.Toni.

"Treviso" klubas namie pralaimėjo "Sampdoria" ekipai ir toliau negali pasigirti nors vienu iškovotu tašku. "Sampdoria" klubui trečią sezono pergalę lėmė du puolėjo E.Bonazzoli įvarčiai, pelnyti pirmojo kėlinio pabaigoje ir antro pradžioje.

Namuose žaidęs "Palermo" klubas kukliu rezultatu 1-0 įveikė "Reggina" klubą. Svečiai sugebėjo atsilaikyti iki 66 minutės, tačiau tuomet kamuolį į vartus pasiuntė "Palermo" ekipos žaidėjas A.Barzagli ir jo smūgis buvo lemiamas.

Vienintelis netikėtas rezultatas užfiksuotas rungtynėse tarp "Empoli" ir "Cagliari". Susitikimo favoritais laikyta jau du kartus šį sezoną trenerį pakeitusi Sardinijos ekipa prastai sužaidė gynyboje ir išvykoje pralaimėjo mačą lygos naujokui rezultatu 1-3.

Dar vienose turo rungtynėse "Ascoli" namuose priėmė "Siena" klubą ir baigė mačą taikiu rezultatu 1-1. Įdomu tai, kad pirmojo kėlinio pabaigoje aikštėje buvo atsivėrusi bent metro ilgio duobė, o ją per dešimt minučių užtaisius svečiai iš karto išsiveržė į priekį. Visgi po pertraukos šeimininkai atsigavo ir įmušę įvartį iškovojo lygiąsias.

Tuo tarpu "Messina" ir "Livorno" susitikimas vienintelis šiame ture baigėsi be įvarčių. Nors abi komandos kelis sykius turėjo puikias progas pasižymėti, abiejų ekipų žaidėjai savo šansų neišnaudojo.

4 turo statistika:

"%c00063" 0 - 1 "%c00038"
37' [0 - 1] Patrick Vieira

"%c00068" 0 - 1 "%c00037"
49' [0 - 1] Walter Samuel

"%c00062" 2 - 0 "%c00019"
12' [1 - 0] Andrey Shevchenko
14' [2 - 0] Kaka

"%c00028" 4 - 1 "%c00029"
24' [1 - 0] Francesco Totti
26' [2 - 0] Rodrigo Taddei
30' [2 - 1] Paolo Cannavaro
34' [3 - 1] Christian Panucci
87' [4 - 1] Shabani Nonda

"%c00061" 1 - 3 "%c00143"
45' [1 - 0] Alex Pinardi (11m)
48' [1 - 1] Stefano Fiore
53' [1 - 2] Valeri Bojinov
62' [1 - 3] Luca Toni

"%c00263" 0 - 2 "%c00070"
45' [0 - 1] Emiliano Bonazzoli
48' [0 - 2] Emiliano Bonazzoli

"%c00200" 1 - 0 "%c00081"
66' [1 - 0] Andrea Barzagli

"%c00085" 3 - 1 "%c00216"
33' [0 - 1] Davide Capello
46' [1 - 1] Francesco Tavano
64' [2 - 1] Francesco Tavano
69' [3 - 1] Sergio Bernardo Almiron

"%c00262" 1 - 1 "%c00080"
45+5' [0 - 1] Erjon Bogdani
58' [1 - 1] Marco Ferrante

"%c00214" 0 - 0 "%c00213"