17-ojo A lygos turo rinktinėje dominuoja „Sūduvos“ atstovai

2019-07-08 18:42:58

Lietuvos futbolo A lygos sudarytoje 17-ojo turo simbolinėje rinktinėje gausu puikias rungtynes sužaidusių Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų.

Šarūnas Jurevičius („Panevėžys“): Panevėžiečiai pertrauką pasitiko penktoje turnyro lentelės vietoje, kai Palangoje buvo įveikta vietos „Palanga“. Dvikova čempionato debiutantams klostėsi sunkiai ir, jeigu ne patikimas vartų sargo Š. Jurevičiaus žaidimas, akistata galėjo susiklostyti kitaip. Praleisto įvarčio metu vartininkas savo komandai padėti šansų neturėjo, tačiau su kitomis pavojingomis oponentų atakomis susitvarkė užtikrintai.

Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“): 17-ajame ture nespindėjo nė vienas kairiojo krašto gynėjas, tačiau V. Slavickas, kaip jam įprasta, sužaidė užtikrintai tiek savo aikštės pusėje, tiek atakuojant. Čempionai išlaikė vartus „sausus“, o patyręs „Sūduvos“ futbolininkas buvo arti pelnyto įvarčio, tačiau jo bandymą atrėmė varžovų vartininkas.

Vytas Gašpuitis („Panevėžys“): Nors panevėžiečiai antrame kėlinyje turėjo iniciatyvą, tačiau kurti pavojingas progas prie „Palangos“ vartų sekėsi gana sunkiai. Viskas pasikeitė 71-ąją minutę, kai standartinės padėties metu galva kamuolį į priešininkų vartus nukreipė V. Gašpuitis. Šis aukštas vidurio gynėjas jau antrą sykį šiame sezone nubaudė tą patį varžovą.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Nepaisant to, jog šis vidurio gynėjas sužaidė vos 54 minutes, jo pasirodymas buvo itin įsimintinas. S. Kerla keliose situacijose sužaidė tarsi krašto saugas ir, prisijungdamas į atakas, atliko aštrius perdavimus iš krašto. Sykį bosnis pavojingai smūgiavo iš toli, o su užduotimis prie savo vartų tvarkėsi užtikrintai.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Ilgametis Lietuvos čempionato futbolininkas prieš artėjančias kovas tarptautiniame fronte įgavo gerą formą. A. Švrljuga prisidėjo prie pirmojo įvarčio – jo bandymą buvo priverstas atremti „Kauno Žalgirio“ vartininkas, savo ruožtu, trečio įvarčio metu kroatas atliko rezultatyvų perdavimą.

Modestas Vorobjovas (Vilniaus „Žalgiris“): Sostinės derbis buvo karštas ir jame patikimu žaidimu aikštės viduryje išsiskyrė M. Vorobjovas. Vidurio saugas laimėjo 64 proc. dvikovų (16/25) ir labai svariai prisidėjo prie pergalingo įvarčio, atlikdamas savalaikį perdavimą, kuris buvo rezultatyvus.

Matas Vareika (Vilniaus „Žalgiris“): 19-metis Vilniaus klubo saugas dar nebuvo pasižymėjęs A lygoje, tačiau praėjusį penktadienį išaušo jo valanda. M. Vareika sužaidė karjeros rungtynes, pademonstravo puikų užbaigimą ir dviem puikiais įvarčiais išplėšė „Žalgiriui“ itin svarbią pergalę,  kuri neleido „Riteriams“ priartėti turnyro lentelėje.

Artiomas Gurenka (Vilniaus „Riteriai“): Baltarusiui sostinės derbis apkarto: A. Gurenka rezultatyviu perdavimu tiesiogiai prisidėjo prie įmušto įvarčio, bet epizoduose, kai „Riteriai“ gavo oponentų kirčius niekuo savo komandai padėti negalėjo. Legionierius iš Baltarusijos sužaidė naudingiausiai iš savo ekipos atakuojančių žaidėjų, surinkdamas 236 „InStat“ naudingumo balus.

Sandro Gotalas (Marijampolės „Sūduva“): Čempionų komandos puolėjas sužaidė antrą puikų mačą iš eilės. S. Gotalas atliko vieną rezultatyvų perdavimą, be to, puikiai skirstė kamuolius lemiamose atakų fazėse. Taip nutiko ir trečiojo pelnyto įvarčio metu bei kituose epizoduose, kai kiti sūduviečiai sukurtais šansais taip ir nepasinaudojo.

Rafaelis Ledesma („Panevėžys“): Aukštaitijos ekipa klimpo Palangoje, tad išskirtinė šio brazilo patirtis buvo vietoje ir laiku. R. Ledesma nerealizavo poros dėkingų progų pasižymėti, tačiau atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kurių „Panevėžys“ pelnė išlyginamąjį ir pergalingą įvartį.

Mihretas Topčagičius (Marijampolės „Sūduva“): Šis legionierius iš Austrijos buvo nesustabdomas – dvejos rungtynės ir net 5 pelnyti įvarčiai. M. Topčagičiaus „hetrikas“ palaidojo „Kauno Žalgirį“ ir kaip reikiant kilstelėjo puolėją aukštyn rezultatyviausių čempionato žaidėjų rikiuotėje. Šiuo metu žaidėjo sąskaitoje yra 8 įvarčiai, kurie buvo įmušti vos per 648 minutes.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.