15 turas: "Lyon" ir "Lille" tolsta nuo persekiotojų © Eurofootball.lt
Po savaitgalį sužaistų Prancūzijos fotbolo pirmenybių "Ligue 1" 15-ojo turo rungtynių savo atotrūkį nuo persekiotojų dar labiau padidino lyderiai "Lyon" ir "Lille" klubai.

Nors abi čempionate pirmaujančios ekipos ir nesugebėjo įveikti savo varžovų, "Lyon" sužaidė lygiosiomos 0-0 su "P.S.G" nors nuo 23-osios minutės aikštėje turėjo vienu žaidėju daugiau, o "Lille" po lygiųjų 1-1 pasidalino po tašką su "Lens", tačiau vistik abiems klubams pasisekė padidinti atotrūkį nuo persekiotojų, kadangi šie patyrė netikėtus pralaimėjimus.

Pirmoji turo staigmena buvo užfiksuota jau penktadienį, kai praėjusio sezono UEFA Čempionų Lygos finalininkas "Monaco" net 1-3 turėjo pripažinti Prancūzijos Lygos taurės savininko "Sochaux" pranašumą.

Šeštadienį nesėkmes patyrė ir kitos dvi prieš sezoną favoritėmis laikytos ekipos. Trečioje vietoje esanti "Auxerre" Strasbūre net 3-1 buvo sutriuškinta "Strasbourg" vienuolikės ir dabar nuo antroje vietoje esančių "Lille" futbolininkų atsilieka jau 5 taškais, o "Marseille" 2-0 turėjo pripažinti autsaiderio "Ajaccio" pranašumą.

Šių ekipų kluptelėjimu puikiai pasinaudojo 6-oje vietoje prieš šį turą buvęs "Bordeaux" klubas, kuris šeštadienį minimaliu rezultatu 1-0 įveikė "Nantes" ekipą ir pakilo į 4-ąją poziciją.

Ir vėl pergalės iškovoti nesugebėjo Edgaro Jankausko "Nice". Šį kartą Nicos ekipa turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiomis su lygos naujoku "Caen". Puolėjas iš Lietuvos dėl traumos rungtynėms registruotas nebuvo.

Turnyrinė lentelė

Visi 15-ojo turo rezultatai:

"%c00036" 1 - 3 "%c00065"
30' [0 - 1] Jeremy Menez
62' [0 - 2] Wilson Oruma
68' [1 - 2] Emmanuel Adebayor
79' [1 - 3] Araujo Ilan

"%c00023" 0 - 0 "%c00055"
23' Mario Yepes ("P.S.G") pašalintas iš aikštės

"%c00093" 1 - 1 "%c00094"
45' [1 - 0] Olivier Thomert
58' [1 - 1] Christophe Landrin

"%c00092" 1 - 0 "%c00031"
67' Nicolas Dieuze

"%c00034" 3 - 1 "%c00025"
21' [1 - 0] Yacine Abdessadki
35' [2 - 0] Mamadou Niang
57' [3 - 0] Yacine Abdessadki
65' [3 - 1] Luigi Pieroni

"%c00146" 1 - 0 "%c00067"
86' Lilian Compan

"%c00066" 0 - 1 "%c00064"
24' Camel Meriem

"%c00207" 0 - 0 "%c00096"

"%c00206" 0 - 0 "%c00090"

"%c00026" 2 - 0 "%c00071"
12' Andre Luiz (iš 11m.)