12 turas: “Lokomotiv” toliau išlieka pirmoje vietoje © Eurofootball.lt
Praėjusį savaitgalį Rusijoje buvo sužaisti “Premier” lygos 12-ojo turo susitikimai. Šeštadienį buvo sužaisti šeši susitikimai, o sekmadienį 12 turą užbaigė dar du susitikimai.

Maskvos derbyje susitiko vietos komandos – “Torpedo” ir “Spartak”. Viso susitikimo metu dominavę “Spartak” futbolininkai rezultatu 1-3 nugalėjo “Torpedo” ir įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje.

“Tom” savo aikštėje susitiko su “Rostov” komanda, kuri po pirmosios pergalės įgavo pasitikėjimo savo jėgomis ir išvykoje su lygos debiutantais iškovojo pergalę rezultatu 1-2, nors pirmojo kėlinio viduryje buvo atsiliekančiųjų pusėje. “Tom” po šio pralaimėjimo yra pagrindinis kandidatas iškritimui iš elitinės lygos.

“Lokomotiv” Rusijos sostinėje egzaminavo dėl išlikimo Rusijos “Premier” lygoje kovojančius “Alania” futbolininkus. Rezultatu 3-0 Pietų Osetijos komanda buvo sutriuškinta. Šiose rungtynėse pirmą kartą šį sezoną pasižymėjo Rusijos rinktinės puolėjas D.Syčiovas.

Kazanės “Rubin” svečiavosi Samaroje. Vietos “Krylja Sovetov” kamuojama krizės du kartus mačo metu pirmavo, o mačo pabaigoje galėjo ir pralaimėti. Taigi “Krylja Sovetov” turėjo tenkintis kovingomis lygiosiomis.

Jaroslavlyje “Shinnik” žaisdamas su Ramenskojės “Saturn” likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos A. Chazovo įvarčio dėka išplėšė pergalę ir atsidūrė 11-oje pozicijoje ir pagal taškų skaičių susilygino su “Saturn”.

Paskutinis šeštadienio susitikimas įvyko Piatigorske, kur yra Grozno “Terek” namų stadionas. Grozno “Terek” žaidė su Maskvos “Dinamo”. Šiose rungtynėse triumfavo Ž. Karčemarsko, kuri buvo registruotas rungtynėms bet aikštėje nepasirodė, klubas. Taiklus S. Jašino smūgis 56-ąją rungtynių minutę nulemė rungtynių baigtį Maskvos “Dinamo” naudai.

UEFA taurės nugalėtojas Maskvos “CSKA” namų rungtynes žaidė su vidutiniokais Permės “Amkar” futbolininkais. 7-ąją rungtynių minutę “CSKA” futbolininkas M.Krasičius pelnė pirmąjį įvartį ir atrodė, kad prasidės “Amkar” triuškinimas. Tačiau “Amkar” pirmąjį kėlinį atsilaikė, o antrojo kėlinio pradžioje patys įmušė įvartį. Atrodė, jog “CSKA” vėl nesugebės laimėti, tačiau 69-ąją rungtynių minutę buvo išleistas “CSKA” puolėjas V.Love. Po penkių minučių jis pelnė įvarti, o per pridėtąjį laiką pelnė dar ir trečiąjį “CSKA” įvartį.

Užbaigė 12-ąjį turą mačas tarp Sankt Peterburgo “Zenit” ir Maskvos “Moskva”. 20-ąją rungtynių minutę po I.Denisovo “Zenit” pirmavo, tačiau viską aukštyn kojom pervertė pirmojo kėlinio pabaiga, kai 41-ąją minutę R. Rebeža pelnė pirmąjį “Moskva” įvartį, o jau pasibaigiant pirmajam kėliniui D.Goravskis išvedė “Moskva” į priekį. “Zenit” antrajame kėlinyje puolė atakuoti ir tai pasiteisino, 65-ąją minutę teisėjas skyrė 11 m baudinį į “Moskva” vartus, kurį “Zenit” realizavo. Mačas baigėsi rezultatu 2-2.

12 turo statistika

“%c00112” 1 – 3 “%c00114”
21’ [0 - 1] Roman Pavliuchenko
35’ [0 - 2] Radoslav Kovach
61’ [0 – 3] Roman Pavliuchenko
69’ [1 - 3] Vitaliy Volkov

M. Samusiovas (“Torpedo”) žaidė iki 70-osios rungtynių minutės, o I. Dedura (“Spartak”) žaidė visas rungtynes.

“%c00221” 0 – 2 “%c00115”
28’ [1 - 0] Andrey Diomkin
80’ [1 - 1] Mario Perez
84’ [1 - 2] Mikhail Osinov (11 m)

“%c00075” 3 – 0 “%c00117”
38’ [1 - 0] Danijar Bilialetdinov
53’ [2 - 0] Igor Lebedenko
88’ [3 – 0] Dmitriy Sychiov

D. Žutautas (“Alania”) žaidė visas rungtynes, o tuo tarpu N. Barasa (“Alania”) rungtynėms nebuvo registruotas.

“%c00113” 2 – 2 “%c00074”
12’ [1 - 0] Andrey Gusin
18’ [1 - 1] Alejandro Dominguez
75’ [2 – 1] Ognjen Koroman
77’ [2 - 2] Andrey Konovalov

R. Poškus (“Krylja Sovetov”) žaidė visas rungtynes, o E. Raziulis (“Krylja Sovetov”) rungtynėms registruotas nebuvo. O. Buitkus (“Rubin”) rungtynėms registruotas buvo, tačiau aikštėje nepasirodė.

“%c00076” 1 – 0 “%c00111”
56’ [0 - 1] Sergey Jašin

“%c00072” 3 – 1 “%c00120”
7’ [1 - 0] Milosh Krasich
48’ [1 - 1] Anatoliy Didenko
74’ [2 - 1] Wagner Love
90’ [3 - 1] Wagner Love

D. Šemberas (“CSKA”) žaidė visas rungtynes, o A. Jankauskas (“Amkar”) rungtynėms registruotas nebuvo.

“%c00073” 2 – 2 “%c00118”
20’ [1 - 0] Igor Denisov
41’ [1 - 1] Radu Rebezha
45’ [1 - 2] Damian Goravski
65’ [2 - 2] Aleksandr Spivak (11 m)

E. Majus (“Zenit”) bei R. Džiaukštas (“Moskva”) rungtynėms nebuvo registruoti.

"%c00152" 0 - 1 "%c00110"

Ž. Karčemarskas (“Dinamo”) rungtynėms registruotas buvo, tačiau aikštėje nepasirodė.