10 turas: "Lokomotiv" išlieka nepralaimėjęs © Eurofootball.lt
Rusijos "Premier" lygoje sužaisti 10-ojo turo susitikimai. Jau kelintą turą iš eilės keičiasi čempionato lyderis - dabar juo tapo čempionų titulą ginantis Maskvos "Lokomotiv", išlikęs nepralaimėjusiu ir aplenkęs savo rungtynių nežaidusio "Moskva", kurio varžovas "CSKA" dalyvavo taurės finale.

"Lokomotiv" įdomiausiose turo rungtynėse laimėjo prieš kitą sostinės ekipą "Dinamo". Nepaisant to, kad neseniai trenerį pakeitę "milicininkai" pirmavo po Derlejaus įvarčio, sužaidus pusvalandį D.Loskovas išlygino rezultatą, o vėliau du kartus įmušė I.Lebedenko, vieną pridėjo M.Izmailovas, ir "Lokomotiv" šventė įtikinamą pergalę.

Antroje pozicijoje atsidūrė Maskvos "Spartak", Samaroje palaužęs be R.Poškaus žaidusio "Krylja Sovetov" pasipriešinimą. Svečius į priekį išvedė M.Kaliničenko, ir nors A.Boberui pavyko santykį išlyginti, antrajame kėlinyje tas pats Kaliničenko vėl atstatė "Spartak" pranašumą, o pergalę maskviečiams užtvirtino R.Pavliučenko.

Pasinaudojęs "Torpedo" ir "Shinnik" nulinėmis lygiosiomis į ketvirtą vietą pakilo Sankt Peterburgo "Zenit", minimalia persvara namuose įveikęs "Saturn" ekipą. Su "Torpedo" šeštą poziciją dalinasi Kazanės "Rubin", išvykoje 2-1 nugalėjęs Tomsko "Tom" klubą.

Dviejų autsaiderių "Alania" ir "Rostov" dvikovoje įvarčių įmušta nebuvo, o "Terek" ir "Amkar" susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis. Sekantis "Premier" lygos turas bus žaidžiamas už dviejų savaičių.

Turnyrinė lentelė

10 turo statistika

"%c00075" 4 - 1 "%c00110"
21' [0 - 1] Derlei
30' [1 - 1] Dmitriy Loskov
38' [2 - 1] Igor Lebedenko
45' [3 - 1] Marat Izmailov
53' [4 - 1] Igor Lebedenko

Ž.Karčemarskas ("Dinamo") aikštėje nepasirodė

"%c00117" 0 - 0 "%c00115"

D.Žutautas ("Alania") žaidė visas rungtynes, N.Barasa ("Alania") dėl diskvalifikacijos registruotas nebuvo

"%c00221" 1 - 2 "%c00074"
4' [0 - 1] Vitaliy Astafjev
44' [0 - 2] Sillah Ebrima
81' [1 - 2] Oleg Shishkin

O.Buitkus ("Rubin") aikštėje nepasirodė

"%c00112" 0 - 0 "%c00076"

M.Samusiovas ("Torpedo") žaidė iki 38 minutės

"%c00113" 1 - 3 "%c00114"
29' [0 - 1] Maxim Kalynychenko
41' [1 - 1] Anton Bober
54' [1 - 2] Maxim Kalynychenko
87' [1 - 3] Roman Pavlyuchenko

R.Poškus ("Krylja") dėl traumos rungtynėms registruotas nebuvo, I.Dedura ("Spartak") aikštėje nepasirodė

"%c00152" 2 - 2 "%c00120"
2' [0 - 1] Zahari Sirakov
32' [1 - 1] Maksim Bokov
39' [1 - 2] Branimir Subasic
56' [2 - 2] Oleg Terekhin

A.Jankauskas ("Amkar") rungtynėms registruotas nebuvo

"%c00073" 1 - 0 "%c00111"
62' [1 - 0] Igor Denisov