Svarbu straipsnį numest, kad šunys palotų.. Pasakysiu tik tiek, koks b.. skirtumas kuris geresnis. Tirk vieno tiek kito žaidimą stebėti jų pačių pike buvo kažkas wow. Atsiminkit Pepo ir Mourinho treniravimo laikus. Džiaukites kad matėt ir jog turėsim ką vaikam papasakot, kaip kai kuriems iš mūsų pasakojo apie Pele ar Maradona. Abu legendos ir tiek.
Kažkaip atrodo ,kad čia po ilgo laiko Mūūū brilianta paims. Net neabejoju ,kad štampuos bankes premiere . Ir iš saves žmogus atrodo protingesnis už tuos likusius durniukus unitede +žino Amorino schemas , čia dar kažkas su hojlundu lygina. Danas nwt atalantoj 30 procentu tiek nejudėjo kiek viktoras sportinge. Mu fanai turit pasikabint plakata šito ir bučiuot kiauš...us ,kad sutinka ateit.
Cha cha 😄😄 čia eurofootball admino gn omo fano konvulsijos. Po Cr dominavimo prieš vokiečius, būtinai reikėjo išimti kažką iš geltonosios spaudos prieš karalių. Nu ar lengviau pasidarė, apsim yzeli??? Ar po šito straipsnio atsisauke pergalingas įvartis? 😄😄😄 Ar messio vakarykstis tragiškas pasirodymas tapo padoresniu??
Turės laiko gerai pagert
Kas jau kas, bet jis moka gert 😀
Turės laiko gerai pagert