Tai jau po burtų visi sakė, kad PSG yra sunkiausi galimi varžovai iki playoffs, dėl to ir atrodė, kad sunki pradžia jiems buvo, bet aš sakyčiau kitiems per lengva gal buvo, o šiaip labai kortas sumaišė, kad prieš sezoną visų prognozuoti favoritai labai jau silpnai atrodė kaip City ir Realas
Toks jau žaidimas, būna žaidi geriau pralaimi, būna sezono pradžia, tenka suspenduot savo didžiausią žvaigždę ir t.t. Tiesiog komanda sulipo, ir realiai jau nuo rungtynių prieš City dar sezone, pasimatė, koks komandos potencialas gali būt, nes antram kėlinį ten valėsi kojas ir dar pasisekė anglams, kad tik trys gavo.
tu nesidurnink čia apuokas. Kokį tu čia faktą konstatuoji? Šudmaly tu, danžnu atveju tokie visi negatyviniai fanai po kiek laiko dingsta, kai situacija pasikeičia. Kad nuo 95tų metų palaikai, tai čia anoks rodiklis, nes nesi vienas iš to laivo. Bet kad sugebėjai vos į 20 varžybų nueiti, va čia yra apgailėtinas rodiklis. Taip, kad su savo Guardiola ir Flicku gali užsikasti.
Kai jau net Realo fanai, tie kurie nežiūri tos jų tv, visi iki vieno sako, kad šis sezonas kažkoks cirkas ir myžimas į kelnės, tai jau tikrai kažkas negerai su klubu.
super zaidejas ,ne tik daug pats imusa ,bet kas dziugina ir daug si sezona rezultatyviu perdavimu atlieka.Taigi geros zinios ,kad liks ir toliau klube
Gerai sužaidė Liverpoolis , kita sezona galės parduoti arabams Salah ;)
Virgil'as irgi pasirašys, žiūrėk gal ir Trentas suugalvos likti ir tapti Lpoolio ikona :)
Pashol *** ta trenta
Virgil'as irgi pasirašys, žiūrėk gal ir Trentas suugalvos likti ir tapti Lpoolio ikona :)