Kol neapsimy..sit vel barca sutike. Po nauju laligoj matau kaip atsigavot. Nugalejo city i kuri premier lygoj net manchesyer united apzaidzia ir jau kieti
Madrido fanai gal palaukit bent menesio ir tada darykit isvadas. Suzaide vienas ru gtynes ir jau skraidot padebese. Jei sekanciose trijose neimus, dar koki pendeli pramus tai ka flopas vel bus ar kaip?
Šiaip italai patys kalti kam nusprendė pasitraukti iš turnyro nepatekę net į top 16, o šiaip jei būtų norėjau būtų lengva 3 komandas jau top8 turėjau lentelę, tiesiog nusprendė kad pasitraukimas jiems labiau prie širdies, nes kito paaiškinimo aš nematau, savavalinis savižudybės įvykdymas ir tiek, kiekvienas savo likimo kalvis.
Sitas jau irgi primadona tapes poto kai paliko barca.
Pagaliau ir oficialus įrodymas, kad PL jis būtų per prastas, taip sakant, nėra iš tų, kurie galėtų "do it in a cold wet Tuesday night in Stoke" :)))
gal ir logiska - is +26 laipsniu majamyje i -15 kanzase. Dar tokiam veteranui sarnyrai neatlaikys paskui