• Scearys

Nezinau ar sutapimas, bet isemus Foldena iskart krito abu įvarčiai. Manau per daug trina jis kamuoli. Palmeris labai patiko, nelabai ziuredavau Chelsea, tai nebuvau mates jo daug. Belinghamas tai saunuolis matosi kad turi konkolus kovesi iki paskutinio atodusio. Ivartis fantastiskas. O siaip nepeikciau anglu tikrai anglai kontroliavo rungtynes, bet slovakai puikiai gynesi.

• 9
  • 55555

Campionatai nelb.yra svarbu kaip zaidi svarbu galutinis rezultatas laimetu1 vieta blankei losdami ir kam idomu butu

• 3
  • Verksniui
    Rolfas

Jau gal 5 is eiles rungtynes kaip grybai teisejai prideda laiko perdetai daug ir kaip per visas rungtynes paskutine minute ivarti imusa, nieko panasaus nesu mates per savo gyvenima, sitas cempionatas tikrai keistas, jau nebeatsimenu visu rungtyniu per kurias krito ivartis po 90min, prideda po 8 minutes laiko kaip rungtynes be pertrauku. Slovakai laikesi kiek galejo, nieko nepadarysi, tikiuosi prancuzu negrai ismes anglu babajus nes su tokiu futbolu tik bezdziones juokinti.

Dunduk, gal tu fule pradejai ziuret nuo sio cempionato? Per paskutini WC nuolat pridedavo po 10+ minuciu?

• 8
  • Marius

Gėdingas Anglų pasirodymas visame čempionate. Keliauja į ketvirtfinalį, bet kiek toliau? Vos išplėšta pergalė prieš Slovakiją ketvirtfinalyje, viena minimali pergalė ir dvi lygiosios grupių etape prieš toli gražu ne elitines Europos komandas. ELITINĖ rinktinės sudėtis, bet Southgate stato žaidimą tik ant ilgų kamuolių į priekį kur paliekamas tik Saka, o Kane neatsitveria centro gynėju, ir tas pats KIEKVIENOSE rungtynėse. Tiesa pasakius paskutinį kartą tokį futbolą mačiau Šilutės ,,Šilutės” rungtynėse, o čia elitas jau ketvirtas rungtynes iš eilės 1970metų futbolo metraščių taktikomis savo žaidimą stato. Labai juokinga kai komentatorius pamini, kad Anglija net nebandė keisti savo sudėties atkrintamosioms. O kam keisti? Nėra ką čia analozuoti -200 pasų savo aikštelės pusėje, kas septintas skrenda į priekį ieškoti 9 numerio arba Sakos. Tragedija, ne futbolas

• -7
  • Dazniau reikia žiūrėti futbola
    Rolfas

Jai nežiūri futbolo tada ir nesupranti … pasaulio cempia po 12-15 min prideda buvo… pasidomek taisyklėmis poto atejas verk apie laika

• 9
  • Vapse px
    Mykolas

Garantuoju situos anglus palaiko tik emigrantai lietuviai kurie dirba fermose ar fabrikuose UK, ar turi kokiu giminiu tenais ir neva palaikysim tuos netikelius anglus. Jokio grazaus futbolo nieko, tiesiog zaidziamas regbis. Va kodel zemos klases fanai tokius medkircius palaiko, nes dirba ju salyje fermose, fabrikuose, kito paaiskinimo nera, per 60 metu anglai nieko nelaimejo, futbolas futbolu nepavadinsi, primena senoves laikus kaip vergai palaikydavo savo tarnus. Juokinga :)) Sekmes buduliai, vistiek tuos anglus ismes normali komanda, esu garantuotas o britu pasalpiniu fanams pasibaigs pinigeliai net ir pigiausiam alui Vokietijoje, toli netrauks.

Su tokiu pačiu žaidimu praeita čempioną laimėjo makaronai… čempionatus laimi ne gražiai žaidžiančios komandos

• 5
  • Jonuks

Kažkodėl dauguma čia galvoja kad anglai tuos slovakus turėjo kaip su volu pervažiuoti. Slovakai yra labai gera komanda, pasižiurėkit jų rezultatus su dabartiniu treneriu. Aišku jie nėra anglų lygio bet šiandien labai gerai kovėsi bet neprilygo vidutiniškai žaidusiems anglams

• 15
  • Užuojauta
    Mykolas

Blyn jai tu Lietuvoi gyveni, emigruok kur nors i rytus. Ten tu pritapsi.

• 26
  • kei...

siaip anglai snd nezaide taip blogai ,kad pralaimetu .Vis tik lygiosios mano manymu teisingas rezultatas.O Belingham ivartis ,super!!!Su sveicarais bus dar sunkiau ,bet gal PAGALIAU,zais jie kaip is ju tikisi fanai,O snd tarpais matesi ,kadf jie tai gali