Brazilijos rinktinės gynėjas Roberto Carlosas (%p00198) pratęsė sutartį su Madrido "%c00003" klubu. Šio 31 metų gynėjo sutartis galiojo dar iki 2005 metų birželio mėnesio. Pagal naują kontraktą brazilas "Real" gretose žais iki 2007 metų.
Šis Roberto Carloso žingsnis paneigė bet kokias spekuliacijas dėl jo ateities. Brazilų gynėjas anksčiau buvo siejamas su Londono "%c00042" klubu.
Į "karališkąjį" klubą brazilas už 7 mln. JAV dolerių 1996 metais atėjo iš Milano "%c00037".
O apie ką daugiau rašyti, jei ne apie Ronaldo? Žmogų, kuris sulaužytomis kojomis muša lemiamus įvarčius? Manau, labai mažai apie jį kalbama, ypač šiame portale jis yra pamirštas
Na, šis portalas ne vien apie Ronaldo, tai gal pačiam taip tik atrodo. O šiaip tai apie arabų lygą lig šiol nieko negirdėjom, kol ten neatsidūrė pinigų ištroškęs portugalas. Ir lig šiol kiekvienas jo pirstelėjimas tikrai nepraeina be šio portalo dėmesio. Bet kaip žaidėjas tai tikrai nemirtingas.
Taip..tikrai įspūdinga, Ronaldo tikrai gali pasigirti skaičiais. Jau kuo kuo, bet skaičiais jis tikrai gali pasigirti. Įvariais jis gali girtis skaičiais, net neneigsiu, tie skaičiai įspūdingi. Net nežinau kuo, bet įspūdingi, visokie, gražūs skaičiai.
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą