"Žvaigždžių karai": A.Budraitis - lyderio pozicijoje

Portale „Eurofootball.lt“ – „Žvaigždžių karai“. UEFA Čempionų lygoje prasidėjo aštuntfinalis, o devyni Lietuvoje populiariausio  futbolo naujienų portalo dalyviai iki sezono pabaigos varžysis dėl geriausio orakulo vardo.

Vakar Senojo žemyno turnyre buvo sužaistos dar dvejos rungtynės. Pirmajame susitikime tarp Madrido "Real" ir Gelzenkircheno "Schalke" net septyni dalyviai neabejojo "baltųjų" pergale. Vis dėlto tik Mantas Katleris ir Aurimas Budraitis atspėjo ir tikslų rezultatą - 0:2.

Kitoje poroje "Žvaigždžių karų" dalyviams buvo kiek sudėtingiau ir tik trys prognozavo lygiąsias. Tikslų rezultatą atspėjo "Viasat Sport Baltic" komentatorius Gediminas Reklaitis bei Lietuvos rinktinės narys Donatas Kazlauskas.

Po sužaistų ketverių Čempionų lygos rungtynių "Žvaigždžių karų" turnyrinės lentelės lyderis su 10 taškų yra Aurimas Budraitis.

Taisyklės: Už teisingai atspėtą rezultatą dalyviui yra skiriami 4 taškai. Už teisingai atspėtą įvarčių skirtumą - 2 taškai. Atspėjus rungtynių nugalėtoją dalyvis gauna 1 tašką. Neatspėjus nugalėtojo taškų dalyviai negaus.

Turnyrinė lentelė:

1. Aurimas Budraitis (10 taškų)

2-3. Donatas Kazlauskas (9 taškai)

2-3. Gediminas Reklaitis (9 taškai)

4. Mantas Katleris (8 taškai)

5. Lukas Spalvis (5 taškai)

6. Laurynas Kasčiūnas (4 taškai)

7. Gratas Sirgėdas (3 taškai)

8. Paulius Jakelis (1 taškas)

9. Tomas Langvinis (0 taškų)

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...