Žurnalistas Andrius Tapinas socialiniame tinkle pareiškė dar vieną griežtą nuomonę apie šalyje susiklosčiusią apgailėtiną situaciją dėl futbolo stadionų.
Anot televizijos laidų vedėjo, naujiena apie planuojamą rekonstruoti S.Dariaus ir S.Girėno stadioną Kaune suteikė vilties, tačiau kol darbai nebus padaryti - džiaugtis per anksti.
"Kaune prieš kelias dienas su fanfaromis pristatytas Kauno stadiono rekonstrukcijos projektas. Atrodo puikiai – 15 000 vietų futbolo metu, 30 000 vietų koncertų metu, šildoma danga, stogas.
Kauno valdžia tvirtina, jei konkurse nebus netikėtumų, statybų darbai prasidėtų šių metų pabaigoje ar kitų pradžioj. Stadiono atidarymas planuojamas 2019 metų I-II ketvirtį. Pasak Kauno mero, tai bus moderniausias stadionas Lietuvoje (na, realiai kartelė nelabai aukštai užkelta)
Bet kaip Vilnius su nacionaliniu, taip Kaunas su DG stadionu turi ilgą ir šlovingą tuščių kalbų ir pažadų istoriją. Prie visų valdžių. Pažiūrėkite į chronologiją.
2016 ruduo – Kauno valdžia informuoja, kad projektas vyksta normaliu tempu, rekonstrukcijos darbai prasidės 2017 vasarą
2016 vasara – Savivaldybės reklaminiai straipsniai žada, 2016 rudenį turės startuoti darbai.
2016 kovas – Kauno valdžia ir projekto vadovai tvirtina, kad rekonstrukcijos darbus galima pradėti jau 2016 pabaigoje.
2015 rugsėjis – Kauno meras Matijošaitis patvirtino, kad pinigai stadiono rekonstrukcijai yra ir ji bus pradėta greitai.
2016 pirmoje pusėje startuos darbai, 2018 metais stadionas bus pilnai rekonstruotas. Kupčinskas sako, kad čia viskas dėl jo nuopelnų. VRM ministras Skvernelis mano, kad jau spalį prasidės realūs darbai.
2014 kovas – Kauno meras Kupčinskas užtikrino, kad rekonstrukcijos darbai turėtų prasidėti 2015 metais ir 2017 jau būtų viskas baigta.
2013 gegužė – Kauno meras Kupčinskas siūlo nestatyti nacionalinio stadiono Vilniuje, o žada sutvarkyti Kauno stadioną ir paversti nacionalinės reikšmės objektu.
2011 pabaiga – LFF susipyko su Kauno valdžia dėl stadiono rekonstrukcijos, bet viešieji pirkimai prasidės 2012 metais ir bus prašoma pinigų iš Vyriausybės
2011 rugsėjis – Kauno meras Mikaitis pažadėjo, kad kitais metais bus pradėta rekonstrukcija ir stadionas nebedarys gėdos Kaunui.
2011 vidurys – LFF bendradarbiauja su Kauno valdžia ir tikina, kad Kaune greitu metu atsiras UEFA Čempionų lygos standartus atitinkantis stadionas.
2011 metų pradžia – LFF sako, kad Kauno valdžia nesiruošia investuoti į stadiono rekonstrukciją, Kauno valdžia sako, kad LFF meluoja.
2008 gruodis – Kauno valdžia pažadėjo, kad rekonstruotas stadionas taps moderniausiu Lietuvoje
2008 kovas – Kauno meras Kupčinskas žada, kad Vyriausybės lėšos stadiono rekonstrukcijai juos pasieks per trejus metus, bet kreipėsi, kad būtų greičiau.
2007 gruodis – Kauno valdžia tikina, kad stadionas bus rekonstruotas per dvejus metus iki 2009.
2007 spalis – Kauno valdžia nusprendė privačiam kapitalui stadiono neatiduoti
2007 rugsėjis – FBK Kaunas ir Ūkio bankas sėkmingai juda link Kauno stadiono perėmimo ir rekonstravimo. Stadionas turėtų būti sutvarkytas iki 2010 metų
Labai norėtųsi tikėtis, kad šitai Kauno valdžiai pavyks nutraukti „Stadiono“ užkeikimą viešajam sektoriuje ir aplenkęs Vilnių (kuris dabar iš viso bimbinėja pasimetęs kaip į prekybos centrą atvežtas indėnas iš Amazonės džiunglių) Kaunas 2019 metais pagaliau duos Lietuvai stadioną, dėl kurio negėda.
Tada miestui tik liks smulkmena – turėti normalų, ne sintetinį klubą, kuris žaistų tame stadione ir sutrauktų į rungtynes daugiau nei 75 žiūrovus įskaitant teisėjus ir balandžius", - rašė A.Tapinas, kuris sumalė į miltus dabartines Laikinosios sostinės "Kauno Žalgirio" ir "Stumbro" futbolo ekipas.
"Oi, puikūs klubai, su gilia istorija, tradicijomis, didele gerbėjų baze, visas miestas faktiškai aplink juos susitelkęs.
Kaunas istoriškai turi/turėjo du klubus - FBK (anksčiau "Bangą", "Žalgirio" pavadinimas dėl užplaukimas buvo) ir "Inkarą". Vilniaus "Žalgirio" pavyzdys parodė, kad klubą galima atgaivinti išlaikant jo istoriją ir tradicijas."