Žiūrovas sukritikavo ČL transliacijos kokybę per „Go3“ © imago-images nuotr.

Portalas „EuroFootball.lt“ sulaukė lankytojo laiško, kuriame išdėstyta nuomonė apie pasikeitusias sporto transliacijų platformas.

„Sveiki futbolo gerbėjai, norėjau parašyti savo nuomonę apie permainas sporto transliacijose.

Kaip žinote, dabar „Viaplay“ teises perėmė „Go3“ televizija, kuri siūlo įsigyti naujai sukurtą paketą už analogišką kainą.

Vis dėlto, kai vakar stebėjau savo pirmąją „Go3“ transliaciją, susidariau prastą nuomonę.

Visų pirma, itin nevykusi vaizdo kokybė. Turiu labai greitą internetą, nepigų 100 Hz televizorių, todėl bent kitose platformose jokių problemų nebūna. Net „Viaplay“ gerai atrodė palyginti su „Go3“. Čia prastas ne tik vaizdas, bet ir, kas svarbiausia, greičiau riedantis kamuolys tampa striginėjančiu vaiduokliu. Kaip minėjau, per „Viaplay“ tokių pokštų nebūdavo.

Antras dalykas, komentatorius. Protu nesuvokiama, kaip tokius pinigus plešianti platforma nesugeba (ar gaili pinigų) prisikviesti garsesnio vardo. Aišku, neduok Dieve tokio varianto kaip „Viaplay“ veidu tapęs personažas, bet gi galima mėginti laimę su M. Vojevodinu, N. Kesminu, Ž. Grudzinsku, T. Meškoniu ir šalia sėdinčiu ekspertu.

Vienintelis geras dalykas, kad galima visiškai išjungti komentavimą ir palikti tik stadiono garsą.

Tikėkimės, kad „Go3“ ateityje pasitaisys, nusipirks naujus serverius, nes dabar panašu, kad užlipome nuo vilko ant meškos“, – rašė lankytojas Lukas.

Norite išreikšti savo nuomonę svarbiais klausimais? Rašykite