Žiniasklaidai prisistatęs naujasis "Sūduvos" treneris: "Atnešiu dar vieną čempionų titulą"

Marijampolės „Sūduvos“ klubas verčia naują istorijos lapą ir po trenerio Vladimiro Čeburino pergalingo laikotarpį estafetę perima austras Heimo Pfeifenbergeris, rašo lrytas.lt.

Pastarasis į Lietuvą atvyko penktadienį, susipažino su trečius metus iš eilės Lietuvoje laiminčia komanda, o antradienį save pristatė ir žurnalistams.

„Nejaučiu spaudimo. Futbolas yra mano aistra. Mes su „Sūduva“ laimėsime čempionatą, sužaisime geras rungtynes Europoje. Laimėsi kiek įmanoma daugiau rungtynių“, – kalbėjo 53-ejų specialistas iš Austrijos.

„Sūduva“ antradienį pristatė ir naują generalinį rėmėją.

„Sūduvos“ marškinėlius 2020 m. puoš naujas logotipas – klubo generaline rėmėja tapo bendrovė „Hikvision“. Geriausiu Lietuvoje laikomas Marijampolės futbolo kompleksas nuo šiol taip pat vadinsis naujai – „Hikvision“ arena.

„Labai džiaugiamės, kad „Sūduvos“ generaline rėmėja tapo didelė tarptautinė kompanija, remianti ne vieną garsų pasaulio futbolo klubą, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Dėkoju mūsų naujiesiems partneriams už pasitikėjimą ir džiaugiuosi šio, tikiu, abipusiai naudingo bendradarbiavimo pradžia.“

„Sūduvos“ prezidentas „Hikvision“ kompanijos atstovui Andriui Dapkevičiui spaudos konferencijos metu įteikė 1 numeriu pažymėtus 2020-ųjų sezono marškinėlius.

„Pastaraisiais metais džiaugėmės „Sūduvos“ demonstruojamais puikiais rezultatais ir žmonėms teikiamomis puikiomis emocijomis, todėl smagu, kad „Hikvision“ gali prisidėti prie komandos vystymo, – teigė A. Dapkevičius. – Sprendimą dėl rėmimo priėmėme ne Lietuvoje, klausimas buvo sprendžiamas užsienyje esančioje kompanijos būstinėje. 

„Sūduvos“ pateiktas pasiūlymas buvo tikrai geras, matome, kokie yra komandos rungtynių transliacijų reitingai, todėl neabejoju, kad bendradarbiavimas bus naudingas abiems pusėms.“ 

Visa spaudos konferencija:

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 7 5
 • Afonia (IP: 9bdfcfda9)

  Ar su skambiais šūkiais prieš sezono pradžią nebus užminta ant Žalgirio grėblio? Manau pranašumą geriausia įrodinėti aikštėje.

  • 8
 • tona (IP: f31a83dc8)

  kad jie bus cempionai,beveik aisku ,bet noretusi dar geresniu rezultatu europoje

  • 6
 • Alio (IP: fa2667cce)

  Zmones ko jus cia kapojates kas ka pasake pries sezono pradzia?? Paziurekit i kitas lygas cempionai visad sako kad sieks tapti tik cempionais dar priduria kad tai sunku nes daug konkurencijos. O pas mus vienintelis zalgiris ja gali sukurti jus bent pasidziaukit kad atsirado bent jau 2 komandos kurios kovos del titulo o taigi seniau tik zalgiris visus imdavo ir viskas. Negi nepamenat zalgirio zodziu “ gaila kad lt nera diidesnes konkurencijos nes tuomet sunku europoj losti”. Tai va cia buvo pries kelis metus. Darykit isvadas duok dieve kad po dar 3 metus kokie riteriai prisijungtu prie titulo kovojimo

  • 6
 • Lrn (IP: 0eef47999)
  Pastebėjimas (IP: 6adb3a57b)

  Sveikinimai Marės gyventojus su rėmeju, kuris yra JAV juoduosiuose sąrašuose ir stipriai prisideda prie žmogaus teisių pažeidimų. Valio Kapsukui, bet pinigai gi nekvepia, ar ne ?

  Jei jau ta HIK Vision tokia bloga, kad net atsakinga uz zmoniu genocida (pasak Adomeno ) tai kokio velnio jai leidziama dirbti Europos Sajungoje ? Kodel jai leidziama prekiauti Lietuvoje, ir HIKvision kameros yra praktiskai kiekviename Lietuvos PC ? Tai tegul Europos Komisija, ar Lietuvos vyriausybe uzdraudzia prekiauti jos produkcija, jei jau jie tokie blogi !!. O tai kad pinigai Lietuvos futbolo klubams nekvepia, tai faktas ! Manai daug norinciu buvo remti Suduva ( ar kitus LT klubus ) ?? Dziaugiasi kad bent kazkas sutiko paremti, ir kliedesiai kad turejo Kinijos imones pinigu atsisakyti, nes matai pinigai is Kinijos yra idiotiski, kol tos imones produkcija prekiaujama visoje ES !!

  • 5
 • d (IP: e876e0413)

  Kad jokių čia skambių šūkių nėra,tiesiog čempionas privalo sau kelti tikslą,apginti titulą.O žurnalistai išvedžioja pasisakymus.

  • 4
 • tona (IP: f31a83dc8)

  kad jie bus cempionai,beveik aisku ,bet noretusi dar geresniu rezultatu europoje

  • 6
 • Afonia (IP: 9bdfcfda9)

  Ar su skambiais šūkiais prieš sezono pradžią nebus užminta ant Žalgirio grėblio? Manau pranašumą geriausia įrodinėti aikštėje.

  • 8
 • asei (IP: 80880b11e)

  Na kai toks skurdus biudzetas futbolo pasaulyje..tai apart pergaliu Lietuvoj nemanau kad Europoj kazka pasieks.,labai daug sekme sypsojosi Suduvai ar taip bus toliau pamatysim.Aisku smagu jog suduva juda pirmyn, bet reikia dideliu pinigu norint dar sekmingiau zaisti Europoj.Kaip suprantu generalinis remejas skirs labai maza dali, nes jei biudzetas bus apie 1.200.000 eur,.kiek ir daug maz visada pradzioj sezono budavo.Daugiau matyt del reklamos pavadino stadiona ju vardu.Sekmes suduvai.

  • 2
 • Blue blood

  Dauk mala lieziuvis nieko neirodes

  • -5
 • d (IP: e876e0413)

  Kad jokių čia skambių šūkių nėra,tiesiog čempionas privalo sau kelti tikslą,apginti titulą.O žurnalistai išvedžioja pasisakymus.

  • 4

Kitos naujienos