Žingsnis link titulo: „Žalgirių“ dvikovoje vilniečiai sutriuškino kauniečius © Elvio Žaldario nuotr.

Centrinėse 31-ojo turo „TOPsport A lygos“ rungtynėse sirgaliai intrigos neišvydo. „Žalgirių“ derbyje nuo pat mačo pradžios dominavo vilniečiai ir šventė pergalę rezultatu 5:0 (4:0).

Susitikimas sostinėje prasidėjo užsitęsusia VAR peržiūra, po kurios buvo paskirtas 11 metrų baudinys į kauniečių vartus. Užtikrintai smūgiavęs Liviu Antalis nuginklavo Deividą Mikelionį ir išvedė vilniečius į priekį.

Po praleisto įvarčio kauniečiai nesutriko ir patys susikūrė progą, bet Viliaus Armanavičiaus perdavimo sulaukęs Fedoras Černychas į vartų stačiakampį nepataikė.

24-ąją minutę Yukiyoshi Karashimos perdavimo sulaukęs puolėjas Nikola Petkovičius persvarą padvigubino.

Per arbitro kompensuotą pirmojo kėlinio laiką buvo pradėtas kauniečių triuškinimas – J. Bopesu juvelyriniu perdavimu surado N. Petkovičių kuris pelnė dublį. Tai dar nebuvo pabaiga – P. Golubickas suklaidino keletą varžovų ir labai tiksliu smūgiu nuo virpsto rezultatą pavertė į 4:0.

Prieš pat pertrauką progą turėjo ir kauniečiai, bet Oyinlola Kayode pažeme smūgiavo visai šalia tolimojo vartų virpsto.

Keturių įvarčių vilniečiams buvo negana. 74-ąją minutę nuo 11 metrų žymos dar vieną tikslų smūgį komandai padovanojo neseniai šeimos pagausėjimo sulaukęs Ovidijus Verbickas.

Košmarą sostinėje išgyvenę kauniečiai su 52 taškais žengia trečioje turnyro lentelės vietoje, o Vilniaus „Žalgiris“ turi 64 taškus ir artėja link titulo.