Žingsnį aštuntfinalio link žengė keturios komandos © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį UEFA taurėje sužaistos likusios aštuonerios šešioliktfinalio pirmosios rungtynės, kurios vėl nepasižymėjo įvarčių gausa - iš viso komandos į vartus įmušė tik 11 kartų, o pirmąjį žingsnį aštuntfinalio link žengė keturios pergales iškovojusios komandos.

Svarbią pergalę pasiekė be diskvalifikuoto D.Šembero žaidęs Maskvos "CSKA", namuose rezultatu 2-0 įveikęs Lisabonos "Benfica" ir atsakomosiose rungtynėse turėsiantis dviejų įvarčių pranašumą. Įvarčius armiečiams pelnė V.Berezutskis ir komandoje likęs brazilas V.Love.

Pergalę namuose iškovojo ir "Olympiakos", minimalia persvara palaužęs "Sochaux", tuo tarpu "GAK" du kartus sugebėjo atsigauti po praleistų įvarčių prieš "Middlesbrough" ir iškovojo lygiąsias.

Po netikėtai praleisto įvarčio išvykoje mače su "Heerenveen" antrajame kėlinyje "Newcastle" atsitiesė ir nugalėjo pergalingo L.Bowyerio, kuris vėliau užsidirbo raudoną kortelę, įvarčio dėka. Gana netikėtą laimėjimą išvykoje iškovojo "Zaragoza", Stambule vienintelio įvarčio persvara laimėjusi prieš "Fenerbahce".

Trys dienos rungtynės dėl puikaus vartininkų žaidimo baigėsi be įvarčių - "Villarreal" išplėšė lygiąsias Kijeve rungtynėse prieš vietos "Dinamo", "Basel" nepavyko įveikti "Lille", o antrojo vokiečių diviziono Aacheno "Alemannia" nenusileido Alkmaro "AZ" ekipai.

Ketvirtadienio rungtynių statistika

"Dinamo" 0 - 0 "Villarreal"

"Grazer AK" 2 - 2 "Middlesbrough"
51' [0 - 1] Boudewijn Zenden
64' [1 - 1] Mario Bazina
66' [1 - 2] Jimmy Floyd Hasselbaink
79' [2 - 2] Roland Kollmann

80' Roland Kollmann ("GAK") pašalintas iš aikštės

"CSKA" 2 - 0 "Benfica"
11' [1 - 0] Vasili Berezutsky
60' [2 - 0] Vagner Love

"Fenerbahce" 0 - 1 "Zaragoza"
72' [0 - 1] Maior de Aquino Alvaro

"Alemania" 0 - 0 "AZ"

"Basel" 0 - 0 "Lille"

"Heerenveen" 1 - 2 "Newcastle"
24' [1 - 0] Klaas-Jan Huntelaar
69' [1 - 1] Alan Shearer
82' [1 - 2] Lee Bowyer

86' Lee Bowyer ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Olympiakos" 1 - 0 "Sochaux"
29' [1 - 0] Giannakis Okkas