„Žalgiriu“ tapę Lietuvos čempionai naująjį vardą pažymėjo įspūdinga pergale © futsal.lt nuotr.

Pavadinimą iš Kauno „Vyčio“ į Kauno „Žalgirį“ pakeitę Lietuvos čempionai šiandien sužaidė savo pirmąsias rungtynes po naujo klubo vėliava ir iškovojo fantastišką pergalę. Atidėtose ketvirtojo turo rungtynėse „Žalgiris“, vilkėjęs dar savo senąją „Vyčio“ aprangą, net 14:2 sutriuškino FA „Šiaulius“.

„Žalgiris“ jau per pirmas penkias minutes įmušė keturis įvarčius be atsako ir akivaizdžiai parodė, kad jie yra šio mačo favoritai.

Nors FA „Šiauliai“ per pirmąjį kėlinį sugebėjo įmušti du įvarčius, bet į jų vartus iki pertraukos buvo pasiųsti dar trys kamuoliai ir „Žalgiris“ po pirmosios dalies pirmavo 7:2.

Antrajame kėlinyje Kauno komanda įrodė, kad pirmojo kėlinio pasirodymas nebuvo atsitiktinumas. Per antrąjį kėlinį jie taip pat įmušė 7 įvarčius ir šįkart patys nepraleido nei vieno įvarčio.

Fantastiškai rungtynių pabaigą sužaidė Lukas Sendžikas, kuris įmušė tris įvarčius iš eilės ir padėjo savo komandai galingai finišuoti bei toliau išlikti pirmoje Optibet Futsal A lygos vietoje.

„Žalgiris“ 14 : 2 FA „Šiauliai“

3’ [1 : 0] Andrii Solodov

4’ [2 : 0] Maksym Avetysian

4’ [3 : 0] Deividas Reimaris

5’ [4 : 0] Lukas Sendžikas

10’ [4 : 1] Kildras Kavaliukas

11’ [5 : 1] Povilas Mickevičius (į savus vartus)

12’ [6 : 1] Albert Voskunovič

18’ [6 : 2] Kildras Kavaliukas

19’ [7 : 2] Kostiantyn Bondarenko

23’ [8 : 2] Andrii Solodov

28’ [9 : 2] Kostiantyn Bondarenko

35’ [10 : 2] Maksym Avetysian

36’ [11 : 2] Maksym Avetysian

36’ [12 : 2] Lukas Sendžikas

37’ [13 : 2] Lukas Sendžikas

39‘ [14 : 2] Lukas Sendžikas