„Žalgirių“ dvikovoje pranašumą įrodė čempionai © E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ 13-ąjį turą vainikavo rungtynės Vilniuje, kur „Kauno Žalgirio“ atstovai testavo Vilniaus „Žalgirio“ ekipą.

Abiejų Žalgirių susitikime pranašesnė buvo sostinės komanda, kuri kauniečius įveikė rezultatu 2:1 (1:0).

Įvartis krito jau 4-ąją rungtynių minutę, kai vilniečių ekipos smūgiuotą kamuolį atrėmė Ignas Plūkas, tačiau kamuolys pataikė į Edvino Girdvainio koją bei įriedėjo į vartus.

Einant 20-ąjai dvikovos minutei iš toli prasmūgiavo Mathiasas Oyewusi, bet kamuolys vartų tinklą praskrodė iš išorinės pusės.

Pirmą kartą savo komandą Edvinas Gertmonas buvo priverstas gelbėti tiksint 25-ąjai mačo minutei, kai Grato Sirgėdo perdavimo metu įvykęs rikošetas kamuolį nukreipė artimojo vartų kampo link. Visgi, vartininkas nesuklydo.

Po Marko Miličkovičiaus bandymo smūgiuoti kamuolys atšoko prie pat vartų buvusiam M. Oyewusi, pastarasis progos rezultatą padvigubinti neišnaudojo – kamuolys prašvilpė šalia vartų konstrukcijos.

„Kauno Žalgirio“ atstovas Brahimas Konate atliko šūvį iš tolimos distancijos, bet pastarojo atliktas smūgis tikslo nepasiekė.

74-ąją dvikovos minutę rezultatą padvigubino M. Oyewusi, kuris kamuolį pasiuntė į tuščius vartus. Visgi, šio įvarčio nuopelnus reiktų skirti po keitimo pasirodžiusiam Pauiliui Golubickui, kuris komandos draugui atliko nuostabų rezultatyvų perdavimą.

Per pridėtą teisėjo laiką Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas baudos aikštelėje sužaidė ranka bei uždirbo baudinį į savo komandos vartus, kurį realizavo E. Girdvainis. Šiame sezone tai buvo pirmasis E. Gertmono praleistas įvartis.

Po šios pergalės Vilniaus „Žalgiris“ su 29 taškais rikiuojasi trečias, tuo tarpu pralaimėjimą patyrę kauniečiai su 18 taškų žengia ketvirti bei nuo pirmojo trejeto nutolo net per 11 taškų.