„Žalgirių“ dvikovoje Kaune – A. Bagos kariaunos pergalė © JumpStory nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai 18-ojo A lygos turo rungtynėse rezultatu 0:1 (0:1) pralaimėjo Vilniaus „Žalgirio“ komandai ir susikomplikavo savo situaciją kovoje dėl antrosios vietos. Dabar nuo varžovų kauniečiai atsilieka 5 taškais.

Lygių varžovų dvikovoje svečiai iš sostinės pasižymėjo nesužaidus net dešimties minučių. Pavojingo varžovų išpuolio metu pavojingą smūgį atrėmė Deividas Mikelionis, tačiau kamuolys nesėkmingai atšoko į Egidijų Vaitkūną, o nuo jo atsidūrė vartuose – 0:1.

Likusią pirmojo kėlinio pusę aikštėje vyravo lygi kova, tačiau aštresnių momentų nebuvo nei  prie vienų, nei prie kitų vartų.

Antrojo kėlinio metu kamuolio kontrolę perėmę Roko Garasto auklėtiniai taip pat turėjo apsiginti ir nuo keleto pavojingų varžovų išpuolių, o patys itin pavojingų epizodų ilgą laiką nesukūrė.

Vis tik, pačioje rungtynių pabaigoje įtampa pakilo į aukščiausią tašką. Egidijaus Vaitkūno smūgį praktiškai nuo vartų linijos atmušė Saulius Mikoliūnas, o kauniečiai iškart apeliavo į rungtynių arbitrus. Apeliacija buvo nesėkminga – baudinio teisėjai neskyrė bei dar parodė raudoną kortelę Rudinilsonui.

Per likusį laiką žalgiriečiams išlyginti rezultato nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.