„Hegelmann LFF taurės“ antrajame etape „Žalgiris“ vieną kėlinį turėjo nemažai vargo Alytuje ir neapsiejo be netekčių, tačiau antroje rungtyni pusėje visgi palaužė „Dainavos“ pasipriešinimą – 3:0.

Lemtingu posūkiu rungtynėse tapo Tomislavo Kišo smūgis galva prieš pat pertrauką. Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ persvarą dviem įvarčiais padidino Josipas Tadičius.

Žalgiriečiai rungtynes pradėjo tokios pat sudėties kokia žaidė paskutinėse pergalingose A lygos rungtynėse Marijampolėje.

Aikštės šeimininkai aktyviai pradėjo susitikimą. 10 min. po D. Diaw netikslaus perdavimo S. Hamuličius atsidūrė vienas prieš vieną, bet jam nepavyko perkelti kamuolio per T. Duką.

17 min. po kampinio atšokusį kamuolį virš vartų smūgiavo J. Sylvestras.

35 min. greitoje „Dainavos“ atakoje S. Hamuličius vel atsidūrė vienas prieš vieną, bet jo smūgį atrėmė pasiaukojančiais sužaidęs T. Duka. „Žalgirio“ vartų sargas patyrė traumą, jį pakeitė E. Gertmonas.

43 min. smūgiu iš eigos laimę pabandę T. Kišas, stipriai muštas kamuolys skriejo pro šalį. Dar po minutės po H. Videmonto perdavimo iš krašto J. Sylvestras galva mušė netiksliai.

Per pridėtinį pirmo kėlinio laiką „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Po S. Mikoliūno aukšto perdavimo iš krašto galva tiksliai smūgiavo T. Kišas.

Tačiau per pertrauką svečiai turėjo atlikti dar vieną priverstinį keitimą – susižeidusį H. Videmontą pakeitė J. Tadičius.

Puolėjui iš Kroatijos prireikė vos dešimties minučių pasižymėti. Po J. Sylvestro perdavimo J. Tadičius atsidūrė vienas prieš vieną baudos aikštelės viduryje ir mušė tiksliai.

65 min. po „Dainavos“ baudos smūgio šansą turėjo šeimininkai, bet O. Lukošiūno smūgiu iš arti sutrukdė N. Ljubisavljevičius.

78 min. po O. Onazi perdavimo iš krašto J. Tadičius vienu lietimu dar kartą smūgiavo tiksliai.

87 min. varžovai liko be vieno žaidėjo – po pražangos prieš G. Jarusevičių antrą geltoną kortelę užsidirbo G. Zabita.

„Žalgiris“ iškovojo įtikinamą pergalę ir žengė į kitą taurės etapą. Kitas rungtynes vilniečiai žais birželio 18 d. A lygoje svečiuose su Telšių „Džiugu“.