"Žalgiris" toliau naikina intrigą A lygoje (VIDEO)

Jau pirmojo kėlinio pradžioje užsitikrinę pranašumą žalgiriečiai Vilniuje 4:1 (3:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Čempionai turnyrinėje lentelėje vis tolsta ir įsitvirtina A lygos pirmenybių viršūnėje.

Nesužaidus net 10 minučių, čempionai išsiveržė į priekį. Po aukšto Serge’o Nyuiadzi perdavimo galva tiksliai smūgiavo Bahrudinas Atajičius, kuris pelnė antrą savo įvartį šiame sezone.

12–ąją minutę šeimininkai padvigubino rezultatą. Po užsitęsusios standartinės padėties Linas Klimavičius perdavė kamuolį link B. Atajičiaus, kuris vėl tiksliai mušė vienu lietimu. 15–ąją minutę įmuštas dar vienas įvartis. Rolandas Baravykas surengė puikų reidą dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur tiksliai galva mušė Komnenas Andričius.

Netrukus svečiai atliko kelis perdavimus į baudos aikštelę, uždirbo kampinį, bet žalgiriečiai užtikrintai apsigynė. 25–ąją minutę prie kamuolio prisilietė Saulius Klevinskas, kuriam teko sugauti silpną Nasro Boucharebo smūgį. Už pražangą prieš Alexandre Kore buvo įspėtas L. Klimavičius.

35–ąją minutę dar kartą atakos smaigalyje atsidūrė B. Atajičius. Žalgirietis gavo kamuolį iš R. Baravyko ir iš arti smūgiavo virš vartų. Tuoj pat iš toli pabandė smūgiuoti Slavko Blagojevičius. Bandymas buvo geras, stipriai smūgiuotą kamuolį Rodrigo Josviakis buvo priverstas sugauti.

Pirmasis kėlinys baigėsi žalgiriečių persvara 3:0, o prieš pat švilpuką virš vartų dar mušė A. Kore.

Per pertrauką buvo pakeistas S. Blagojevičius. Vietoje jo į aikštę žengė Matija Ljujičius. Jis 49–ąją minutę iš 18 metrų smūgiavo, tačiau šį kartą kamuolys skriejo tiesiai į vartininką. Justas Lasickas pakeitė S. Nyuiadzi.

Pirmą keitimą atliko ir kauniečiai: vietoje Mariaus Papšio aikštėje pasirodė Danielis Romanovskis. Iš karto po to standartimės padėties metu pro šalį galva smūgiavo L. Klimavičius. 64–ąją minutę vilniečiai sukūrė dar vieną aštrią ataką. J. Lasickas surado Elivelto, kuris pažeme smūgiavo į vartų plotą, bet R. Josviakis buvo savo vietoje.

Vėliau į S. Klevinską iš toli smūgiavo ir Levanas Mačarašvilis. 68–ąją minutę kauniečiai surengė kontrataką, kuri baigėsi Fabio Lopezo smūgiu iš toli virš vartų,

Susižeidusį ir mačo tęsti negalintį Andre Almeidą pakeitė Dominykas Barauskas, o 73–ąją minutę N. Boucharebą pakeitė Benjamin Terry. Tuoj pat pavojingai standartinės padėties metu smūgiavo L. Mačarašvilis. Kamuolys kliudė žalgirietį ir nuskriejo už galinės linijos.

85–ąją minutę į aikštę pirmą kartą A lygoje žengė Karolis Uzėla, kuris pakeitė Elivelto. Tuoj po įspūdingo M. Ljujičiaus perdavimo iš savo aikštės pusės M. Kuklys pabėgo nuo varžovo ir puikiai perkėlė kamuolį per vartus palikusį vartininką. Dar viena puiki ir rezultatyviai užbaigta proga.

Per pridėtą laiką kamuolys dėkingai atšoko D. Romanovskiui, kuris tiksliu smūgiu iš arti sušvelnino rezultatą.

Aštuntoji iš eilės pergalė vilniečiams ir jau šeštasis pralaimėjimas kauniečių sąskaitoje.