"Žalgiris" sutriuškino "Sūduvą" ir žengė į LFF taurės pusfinalį

SHARP LFF Taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ virtu akivaizdžiu vienos komandos dominavimu. Žalgiriečiai varžovų tvirtovėje šventė įspūdingą pergalę rezultatu 4:1.

Dažnai klydę „Sūduvos“ gynėjai problemų sau susikūrė jau rungtynių pradžioje. Sužaidus 10 minučių, Aleksandras Živanovičius Liviu Antalio perduotą kamuolį sustabdė ranka. 11 m baudinį realizavo pats L. Antalis.

„Žalgirio“ gynėjai taip pat nežaidė labai užtikrintai, bet sūduviečiai nesugebėdavo tuo pasinaudoti.

O sužaidus pusę valandos, krito antras įvartis. Jeremy Manzorro pradėjo ataką, jo perdavimo sulaukusio L. Antalio smūgį Ivanas Kardumas atrėmė, tačiau L. Antalis žaibiškai atliko perdavimą Louisui Oganai, kuris iš arti parito kamuolį į vartus – 0:2.

Netrukus baudos aikštelėje laisvas paliktas Saulius Mikoliūnas šovė virš vartų.

Antrą kėlinį marijampoliečiai pradėjo labai energingai, o svečiams atsirado galimybės kontratakuoti. Vieno tokio greito išpuolio metu 62 minutę po Rolando Baravyko perdavimo L. Ogana pelnė antrą savo įvartį

70 minutę dublį įformino L. Antalis. Pirmą rumuno smūgį I. Kardumas atmušė, tačiau L. Antalis pasirodė greitesnis už varžovus ir antru bandymu vis tik pasižymėjo.

Po poros minučių „Sūduvai“ garbės įvartį pelnė Giedrius Matulevičius – 1:4.

Nepaisant įnirtingų sūduviečių bandymų išsigelbėti, žalgiriečiai nesunkiai išsaugojo solidų pranašumą ir žengė į SHARP LFF Taurės pusfinalį.