„Žalgiris“ sugrįžo į „A lygos“ viršūnę © E. Žaldario nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ neužtruko sugrįžti į „TOPsport A lygos“ turnyro lentelės viršūnę. Atidėtose 25-ojo rungtynėse žalgiriečiai 2:0 (1:0) nugalėjo Vilniaue rajono „TransINVEST“ ekipą.

Akistatos pradžia vicečempionams susiklostė nepriekaištingai. 2-ąją minutę Paulius Golubickas susitvarkė su kamuoliu baudos aikštelėje ir pasiuntė jį į vartus.

Svečiai pagrasino Misaki Sato smūgiu, su kuriuo susitvarkė Arpadas Tordai'us. Kitoje aikštės pusėje darbo turėjo Stefanas Čupičius, sykį kamuolys atsimušė į virpstą, kitame momente Ričardas Šveikauskas apsigynė itin sudėtingoje situacijoje.

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ įtvirtino savo pranašumą. 58-ąją minutę po Joriso Moutachy perdavimo iš dešiniojo krašto įvartį pelnė Adama Fofana.

53 taškus turintys vilniečiai vėl rikiuojasi pirmi, Vilniaus rajono komanda su 23 taškais išlieka aštunta.